Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jan Jackowicz-Korczyński : eduwww.neteduwww.net Moduł – wpinacz (wraper) Zewnętrzna strona www jako zawartość modułu w CMS JOOMLA 1.5.x – jak to zrobić?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jan Jackowicz-Korczyński : eduwww.neteduwww.net Moduł – wpinacz (wraper) Zewnętrzna strona www jako zawartość modułu w CMS JOOMLA 1.5.x – jak to zrobić?"— Zapis prezentacji:

1 Jan Jackowicz-Korczyński : eduwww.neteduwww.net Moduł – wpinacz (wraper) Zewnętrzna strona www jako zawartość modułu w CMS JOOMLA 1.5.x – jak to zrobić?

2 W CMS JOOMLA 1.5.x wbudowany jest mechanizm umieszczania z poziomu panelu administracyjnego pływającej ramki w miejsce wyświetlanej treści: Jako samodzielny artykuł Jako samodzielny moduł W systemie występuje pod nazwą WPINACZ ang. WRAPER youthcoders.net

3 WPINACZ (WRAPER) jako samodzielny moduł… Jak to zrobić?... youthcoders.net

4

5

6

7

8 Wszystko co Ci potrzebne znajdziesz w podpowiedziach systemowych

9 youthcoders.net Wszystko co Ci potrzebne znajdziesz w podpowiedziach systemowych

10 youthcoders.net Wszystko co Ci potrzebne znajdziesz w podpowiedziach systemowych

11 youthcoders.net Wszystko co Ci potrzebne znajdziesz w podpowiedziach systemowych

12 youthcoders.net Wszystko co Ci potrzebne znajdziesz w podpowiedziach systemowych

13 youthcoders.net Wszystko co Ci potrzebne znajdziesz w podpowiedziach systemowych

14 youthcoders.net Jeśli w Twojej Joomli jest włączona pamięć podręczna możesz ją zastosować do tego modułu? KIEDY WARTO TO ZROBIĆ? Jeśli,,podczepiasz’’ stronę tragicznie wolno ładująca się do przeglądarki….

15 youthcoders.net Gdy będziesz wyświetlać jako MODUŁ

16 youthcoders.net Gdy będziesz wyświetlać jako MODUŁ zaznacz, przy wybraniu którego menu

17 youthcoders.net Gdy będziesz wyświetlać w treści dowolnego artykułu Wtedy w artykule użyj kodu: {loadmodules moja_nazwa}

18 youthcoders.net Gdy będziesz wyświetlać w treści dowolnego artykułu Musi wtedy być włączony dodatek (plugin) Content – Load Module Jest w wersji instalacyjnej Joomla (sprawdź, czy jest włączony)

19 youthcoders.net Nie wiesz? …..pytaj: (zobacz kontakt w serwisie youthcoders.net) WIESZ? …..opisz to i podziel się tym z innymi!.... (zobacz zaproszenie do youthcoders.net ) youthcoders.net Jan Jackowicz-Korczyński : eduwww.neteduwww.net


Pobierz ppt "Jan Jackowicz-Korczyński : eduwww.neteduwww.net Moduł – wpinacz (wraper) Zewnętrzna strona www jako zawartość modułu w CMS JOOMLA 1.5.x – jak to zrobić?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google