Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TO CO TERAZ ZOBACZYSZ ...... TO NAJNOWSZE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA ...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TO CO TERAZ ZOBACZYSZ ...... TO NAJNOWSZE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA ..."— Zapis prezentacji:

1 TO CO TERAZ ZOBACZYSZ TO NAJNOWSZE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA ...

2 TO MA TYLKO ROZMIAR ZIARENKA RYŻU …
uy890p7

3 Nowość, która eliminuje potrzebę używania waluty albo karty kredytowej!

4 To już jest używane przez bogatych jako zabezpieczenie przed porywaniem dzieci.
Używanie tego będzie dla Ciebie pomocne przy zabezpieczeniu przed oszustwem i kradzieżą tożsamości...

5 UCIEKNIJ OD TEGO!!! ZOBACZ DLACZEGO...

6 CZYTANIE ODBYWA SIĘ PRZEZ FALE JAK W PILOTACH
MOTOROLA jest przedsiębiorstwem produkującym microchip dla MONDEX SMARTCARD. Oni wynaleźli kilka implantów do użycia w ciele człowieka tzw. “Bio-chip.” TRANSPONDER JEST SYSTEM MAGAZYNOWANIA DANYCH DLA WCZYTYWANIA INFORMACJI W MIKROUKŁADACH. CZYTANIE ODBYWA SIĘ PRZEZ FALE JAK W PILOTACH . “Bio-chip” mierzy 7mm długości i .075mm średnicy, jest tak wielki jak ziarenko ryżu. Zawiera transponder i doładowywalną baterię litową. Bateria jest doładowywana przez obwód termopary, który wytwarza prąd elektryczny wraz ze zmianami temperatury ciała.

7 ZAPAMIĘTAJ NAZWĘ TEJ FIRMY I JEJ LOGO!

8 Więcej niż 250 korporacji i 20 krajów jest zaangażowanych w dystrybucję MONDEX-a na świecie i wiele narodów jest “uprzywilejowanych” do używania tego systemu, takie jak: Wielka Brytania, Kanada, U.S.A., Australia, Nowa Zelandia, Izrael, Hong Kong, Chiny, Indonezja, Makau, Malezja, Filipiny, Singapur, Tailandia, Indie, Tajwan, Sri Lanka, Kosta Rika, Gwatemala, Nikaragua, Panama, Honduras, Salwador & Brazylia.

9 Również inne systemy SMARTCARD są używane przez MONDEX, szczególnie odkąd MasterCard kupił 51% akcji firmy.

10 Możesz powiedzieć... W końcu, co to mnie obchodzi?

11 Oni wydali ponad $1.5 Miliona Dolarów na badania aby odkryć miejsce gdzie najlepiej wszczepić “bio-chip” w ludzkie ciało. Znależli tylko dwa satysfakcjonujące i efektywne miejsca - Głowa, poniżej skalpu i zewnętrzna strona dłoni, a szczególnie… PRAWEJ DŁONI!

12 On też sprawia, że wszyscy mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, że nikt nie może kupować ani sprzedawać jeżeli nie ma znamienia to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Apokalipsa Jana 13:16, 17

13 t NIEZBYT PRZEKONANY?

14 Ostatecznie, prawdziwe pieniądze nie będą bezpieczne w ogólnym rynku.
Miliard “bio-chipów” jest produkowanych przez MONDEX rocznie. Produkują je od co najmniej roku. Odkryli, że jeśli chip będzie w karcie, mogą mieć poważne kłopoty. Chip może być usunięty a informacja może być zmieniona lub sfałszowana. Wartość może być manipulowana, ukradziona lub zgubiona. Po otrzymaniu karty traci ona swoją ważność po roku lub dwóch. Ostatecznie, prawdziwe pieniądze nie będą bezpieczne w ogólnym rynku.

15 Zauważ, że MONDEX znaczy “Pieniądze na twojej ręce.”
Jest tylko jedno rozwiązanie tego problemu, oferowane przez MOTOROLĘ… wszczepianie “bio-chipa” w prawą rękę albo głowę, tak aby nie mógł być usunięty. Jeżeli usunie się go chirurgicznie, mała torebka rozleci się i osoba będzie zanieczyszczona przez Lit chemicznie i mikrobakterie, a Globalny System Naprowadzania (GPS) dostrzeże to usunicie, i ostrzeże władze. Zauważ, że MONDEX znaczy “Pieniądze na twojej ręce.” MON = MONetary - Pieniężny DEX = DEXter = strona po prawej ręce

16 Czy potraktujesz to serio?

17 Jeżeli uważasz tą wiadomość za interesującą, ROZEŚLIJ JĄ NA ŚWIAT!
Poinformuj swoich rodziców, przyjaciół i rodzeństwo, każdego kogo znasz… Kto może być “naznaczony.”

18 Niechaj Bóg Cię błogosławi!
Teraz kiedy już jesteś poinformowany, lecz wciąż wątpisz w tą informację, zrób tak: wejdź na stronę Wyszukaj słowo “VERICHIP” i przeczytaj kilka linków. Zrób to samo ze słowem “MONDEX SMARTCARD.” Nie możesz już dłużej twierdzić, że nie wiedziałeś. Teraz odpowiedzialność jest po Twojej stronie. Niechaj Bóg Cię błogosławi!


Pobierz ppt "TO CO TERAZ ZOBACZYSZ ...... TO NAJNOWSZE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA ..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google