Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tytuł projektu ``Moje miasto,mój region,moja ojczyzna,, Kulturowe, historyczne różnice i podobnieństwa w obszarze Karpat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tytuł projektu ``Moje miasto,mój region,moja ojczyzna,, Kulturowe, historyczne różnice i podobnieństwa w obszarze Karpat."— Zapis prezentacji:

1 Tytuł projektu ``Moje miasto,mój region,moja ojczyzna,, Kulturowe, historyczne różnice i podobnieństwa w obszarze Karpat

2 Główne cele i założenia projektu : Projekty partnerskie to współpraca dwóch lub więcej szkół z różnych krajów UE, która skutkuje przede wszystkim wymianą doświadczeń i uczeniem się od siebie nawzajem. Akcja ma na celu wzmacnianie europejskiego wymiaru edukacji.

3 Szkoły Partnerskie : Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie

4 Uczestnicy Projektu

5 Szkoły Partnerskie : Gymnázium duklianskych hrdinov

6 Uczestnicy Projektu

7 Opiekunowie Projektu

8 Działania Przeprowadzone w ramach projektu :

9 Nauka Języka Słowackiego

10 Nauka Języka Polskiego

11 Nauka Tańców Narodowych

12 Kurs fotografii cyfrowej i obróbki zdjęć

13 Strzelectwo

14 Mieliśmy również okazję zwiedzić miasta w krajach biorących udział w projekcie Przykładowe Miasta :

15 Rzeszów - Łańcut

16 Koszyce (Słowacja )

17 Krosno – Centrum dziedzictwa Szkła

18 Berdejov (Słowacja)

19 Wymiana doświadczeń kulinarnych, ciekawe przepisy i nowe smaki

20

21

22 Podsumowując : Podczas Trwania projektu szkoły partnerskie zrealizowały takie działania jak

23 1.Konkurs na logo projektu. 2.Projekt plakatu dotyczącego tematyki projektu i zaangażowanych stron. 3.Systematyczne prezentowanie informacji na temat realizowanych i planowanych działań projektowych – INFORMACJA SZKOLNA i ŚRODOWISKOWA. 4.Przygotowywanie się do mobilności obu stron zaangażowanych w działania projektowe – program ustalany przed każdą wizytą. Między innymi: przygotowywanie prezentów dla gości, powitanie i uczestniczenie wspólnie w zaplanowanych działaniach, przygotowanie się do zwiedzania najciekawszych miejsc regionu, umiejętność prezentacji i autoprezentacji, wspólna zabawa i nauka, wymiana doświadczeń, logistyczna obsługa i umiejętne wykorzystanie czasu.

24 5.Przygotowanie własnych profili do zaprezentowania się partnerom, wymiana adresów, telefonów, e-mail itp. 6.Doskonalenie umiejętności językowych. Systematyczne prowadzenie i uzupełnianie zeszytu ćwiczeń. Kalambury, zabawy i gry językowe. 7.Kurs fotografii cyfrowej i obróbki zdjęć. 8.Przygotowanie inscenizacji muzycznej, słownej.

25 9.Nauka tańców narodowych. 10.Wykonywanie dekoracji świątecznych, okolicznościowych, kurs plastyczno-manualno- techniczny. 11.Prezentacja umiejętności kulinarnych – wymiana doświadczeń kulinarnych, ciekawe przepisy i nowe smaki … 12.Praca nad produktami końcowymi - przewodnik, kalendarz, zeszyt ćwiczeń, rozmówki.


Pobierz ppt "Tytuł projektu ``Moje miasto,mój region,moja ojczyzna,, Kulturowe, historyczne różnice i podobnieństwa w obszarze Karpat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google