Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nie tylko wybory – jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nie tylko wybory – jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji?"— Zapis prezentacji:

1 Nie tylko wybory – jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji?

2 Reaktywacja Młodzieżowej Rady Gminy. Czy kiedykolwiek taka organizacja na terenie naszej gminy działała? Dlaczego chcemy reaktywacji Młodzieżowej Rady Gminy? Kto radnym, kto przewodniczącym? Działalność ?

3 Działalność samorządu szkolnego

4 Spotkania przedstawicieli gminy z młodzieżą. Po co organizować takie spotkania ? Kto mógłby w nich uczestniczyć? O czym można na takich spotkaniach rozmawiać? Kto takie spotkania mógłby prowadzić? Gdzie organizować takie spotkania?

5 Problemy społeczeństwa – co zrobić aby ujrzały one światło dzienne?

6 Dzień dziecka jako oficjalny dzień sportu w naszej gminie Po co dzień sportu w każdej z placówek w naszej gminie? Kiedy byłoby organizowane takowe święto? Jak wyglądała by organizacja takiego dnia? Jak wybrać zwycięzcę? Dlaczego nadwaga i otyłość jest niekorzystna dla całego środowiska?

7 Budzenie w młodych patriotyzmu lokalnego

8 Częstsze akcje proekologicznie Czy istnieje dzień sprzątania świata, jak jest w naszej szkole obchodzony? Dlaczego chcemy aby takie akcje organizowane były częściej? Co proponujemy?

9 Utworzenie na portalach społecznościowych oficjalnego konta gminy Kto prowadzi takie konto ? Co na takiej stronie może być umieszczone? Czy osoby które polubią ten profil mogą także aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu tego profilu?

10 Teraz chwielibyśmy opowiedzieć o projekcie który od kilku lat działa w naszej gminie.


Pobierz ppt "Nie tylko wybory – jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google