Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O BSŁUGA MODUŁU IMPORTU DANYCH Z ZEWNĘTRZNYCH PLIKÓW XLS www.WysylamTaniej.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O BSŁUGA MODUŁU IMPORTU DANYCH Z ZEWNĘTRZNYCH PLIKÓW XLS www.WysylamTaniej.pl."— Zapis prezentacji:

1 O BSŁUGA MODUŁU IMPORTU DANYCH Z ZEWNĘTRZNYCH PLIKÓW XLS www.WysylamTaniej.pl

2 1. Kliknij „Import z Excela”. Aby móc skorzystać z narzędzia importu danych z plików XLS należy bezpłatnie zarejestrować konto na naszej platformie a następnie zalogować się do panelu wysyłkowego app.wysylamtaniej.pl.

3 2. Kliknij „Pobierz” aby pobrać plik do uzupełnienia. 3. Po wpisaniu danych do pliku, zapisz go i kliknij „Przeglądaj”. 4. Wybierz plik, który przed chwilą zapisałeś i kliknij „Otwórz”. 5. Kliknij „Importuj” i poczekaj chwilkę aż system załaduje dane. Jeżeli w Twoim formularzu pojawił się błąd zostanie to wskazane przez nasz system w taki sposób abyś od razu mógł zlokalizować błędny wpis. 6. Gdy wszystkie dane zostały już zaimportowane ustaw dzień i datę przyjazdu kuriera po przesyłki.

4 7. Po zaimportowaniu wszystkich danych pojawia nam się lista przesyłek jakie chcemy nadać. Jeszcze przed wysyłką dane możemy edytować. 8. W przypadku gdy przesyłki będziemy nadawać kilkoma kurierami zostaną one rozdzielone na osobne zakładki. 9. Gdy wszystkie dane mamy już przygotowane wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij”. 10. W przypadku gdybyśmy chcieli pozycję usunąć lub gdybyśmy chcieli cokolwiek edytować należy skorzystać odpowiednio z przycisków „Usuń” lub „Aktualizuj”.

5 11. W celu pobrania listów przewozowych należy kliknąć przycisk „POBIERZ LIST” a w przypadku kiedy chcemy otrzymać potwierdzenie odbioru od kuriera dodatkowo klikamy „POBIERZ POTWIERDZENIE”.

6 W PRZYPADKU PYTAŃ : Biuro Obsługi Klienta WysylamTaniej.pl Infolinia: 61-610-23-51 E-mail: biuro@wysylamtaniej.plbiuro@wysylamtaniej.pl Pracujemy: Poniedziałek – Piątek w godzinach 8-16


Pobierz ppt "O BSŁUGA MODUŁU IMPORTU DANYCH Z ZEWNĘTRZNYCH PLIKÓW XLS www.WysylamTaniej.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google