Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obsługa modułu importu danych z zewnętrznych plików xls

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obsługa modułu importu danych z zewnętrznych plików xls"— Zapis prezentacji:

1 Obsługa modułu importu danych z zewnętrznych plików xls
Ten szablon może być używany jako plik startowy do prezentowania materiałów szkoleniowych w ustawieniu grupy. Sekcje Kliknij prawym przyciskiem myszy slajd, aby dodać sekcje. Sekcje ułatwiają organizowanie slajdów i usprawniają współpracę nad dokumentem. Notatki Użyj sekcji Notatki do wstawiania notatek lub dodatkowych informacji dla odbiorców. Podczas przedstawiania prezentacji notatki są widoczne w widoku prezentacji. Pamiętaj o odpowiednim rozmiarze czcionki (w celu ułatwienia dostępu, widoczności, nagrywania i pracy online). Odpowiednio dobrane kolory Zwróć szczególną uwagę na wykresy, schematy i pola tekstowe. Uwzględnij to, że uczestnicy mogą drukować w trybie czarno-białym lub w skali odcieni szarości. Wykonaj wydruki testowe, aby sprawdzić, czy wszystko jest widoczne po wydrukowaniu w trybie czarno-białym i w skali odcieni szarości. Elementy graficzne, tabele i wykresy Staraj się zachować prostotę — używaj spójnych stylów i kolorów, które nie odwracają uwagi od zawartości. Oznacz etykietą każdy wykres i tabelę.

2 1. Kliknij „Import z Excela”.
Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany. Aby móc skorzystać z narzędzia importu danych z plików XLS należy bezpłatnie zarejestrować konto na naszej platformie a następnie zalogować się do panelu wysyłkowego app.wysylamtaniej.pl. 1. Kliknij „Import z Excela”.

3 2. Kliknij „Pobierz” aby pobrać plik do uzupełnienia.
Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany. 2. Kliknij „Pobierz” aby pobrać plik do uzupełnienia. 3. Po wpisaniu danych do pliku, zapisz go i kliknij „Przeglądaj”. 4. Wybierz plik, który przed chwilą zapisałeś i kliknij „Otwórz”. 5. Kliknij „Importuj” i poczekaj chwilkę aż system załaduje dane. Jeżeli w Twoim formularzu pojawił się błąd zostanie to wskazane przez nasz system w taki sposób abyś od razu mógł zlokalizować błędny wpis. 6. Gdy wszystkie dane zostały już zaimportowane ustaw dzień i datę przyjazdu kuriera po przesyłki.

4 Jeszcze przed wysyłką dane możemy edytować.
Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany. 7. Po zaimportowaniu wszystkich danych pojawia nam się lista przesyłek jakie chcemy nadać. Jeszcze przed wysyłką dane możemy edytować. 8. W przypadku gdy przesyłki będziemy nadawać kilkoma kurierami zostaną one rozdzielone na osobne zakładki. 9. Gdy wszystkie dane mamy już przygotowane wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij”. 10. W przypadku gdybyśmy chcieli pozycję usunąć lub gdybyśmy chcieli cokolwiek edytować należy skorzystać odpowiednio z przycisków „Usuń” lub „Aktualizuj”.

5 Omów krótko prezentację
Omów krótko prezentację. Przedstaw najważniejszy element i wyjaśnij, dlaczego jest on istotny. Zaprezentuj każdy z głównych tematów. Aby zapewnić odbiorcom dobrą orientację w szkoleniu można powtarzać ten slajd z zarysem w całej prezentacji, podkreślając za każdym razem temat, który będzie omawiany. 11. W celu pobrania listów przewozowych należy kliknąć przycisk „POBIERZ LIST” a w przypadku kiedy chcemy otrzymać potwierdzenie odbioru od kuriera dodatkowo klikamy „POBIERZ POTWIERDZENIE”.

6 Microsoft Engineering Excellence
W przypadku pytań: Biuro Obsługi Klienta WysylamTaniej.pl Infolinia: Pracujemy: Poniedziałek – Piątek w godzinach 8-16 Czy prezentacja jest wystarczająco zwięzła? Zastanów się, czy nie przenieść jakiejś zawartości do dodatku. Użyj slajdów dodatku, aby zachować zawartość, która może przydać się przy odpowiadaniu na pytania (slajd Pytania) lub posłużyć odbiorcom, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę. Poufne materiały firmy Microsoft


Pobierz ppt "Obsługa modułu importu danych z zewnętrznych plików xls"

Podobne prezentacje


Reklamy Google