Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ResearcherID Cytowania i H-indeks pod kontrolą. ReasercherID ResearcherID jest narzędziem umożliwiającym: identyfikację autora poprzez nadany mu unikatowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ResearcherID Cytowania i H-indeks pod kontrolą. ReasercherID ResearcherID jest narzędziem umożliwiającym: identyfikację autora poprzez nadany mu unikatowy."— Zapis prezentacji:

1 ResearcherID Cytowania i H-indeks pod kontrolą

2 ReasercherID ResearcherID jest narzędziem umożliwiającym: identyfikację autora poprzez nadany mu unikatowy numer ID, stworzenie publicznego profilu, utworzenie listy własnych prac naukowych, aktualizowanie i zarządzanie listą, monitorowanie liczby cytowań i indeksu Hirscha.

3 ReasercherID Informacje z ReasearcherID są zintegrowane z bazą Web of Science (oba narzędzia należą do firmy Thomson Reuters). Ponadto portal ułatwia kontakt i współpracę z naukowcami z innych krajów.

4 Zakładanie konta www.researcherid.com Osoby, które posiadają konto w Web of Science logują się do ResearcherID za pomocą loginu z WoS Pozostali badacze muszą założyć indywidualne konto klikając w „Join Now It’s Free”.Join Now It’s Free Film instruktażowy

5 Zakładanie konta

6 W okienku, które się otworzy wpisujemy, zgodnie z żądaniem: imię, nazwisko, adres e-mail. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Przechodzimy do podanej strony i wypełniamy formularz. Na koniec klikamy "Submit Registration„.

7 Zakładanie konta

8 Wyszukiwanie publikacji Następnym krokiem jest przypisanie publikacji do indywidualnego konta korzystając z wyszukiwarki Web of Science, EndNote lub importując dane z pliku.ris. Można w tym celu skorzystać z filmów instruktażowych.filmów instruktażowych

9 Udostępnianie Wykazy publikacji badaczy są ogólnodostępne w portalu ResearcherID. Aby zaprezentować swój dorobek naukowy wystarczy podać link do profilu. Aby zapoznać się z dorobkiem naukowym autora, należy skorzystać z wyszukiwarki „Search for Members”.Search for Members

10 Wyniki wyszukiwania dla autora

11 Wykaz publikacji autora

12 Cytowania i H-index

13 Kontakt W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt: monikad@pjwstk.edu.pl biblioteka@pjwstk.edu.pl biblioteka@pjwstk.edu.pl tel. 22 58 44 533 Opracowanie: Biblioteka PJWSTK


Pobierz ppt "ResearcherID Cytowania i H-indeks pod kontrolą. ReasercherID ResearcherID jest narzędziem umożliwiającym: identyfikację autora poprzez nadany mu unikatowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google