Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pamiętnik terrorysty Dzien 1. Od miesiąca przygotowywaliśmy sie do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy sa gotowi oddac zycie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pamiętnik terrorysty Dzien 1. Od miesiąca przygotowywaliśmy sie do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy sa gotowi oddac zycie."— Zapis prezentacji:

1

2 Pamiętnik terrorysty

3 Dzien 1. Od miesiąca przygotowywaliśmy sie do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy sa gotowi oddac zycie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła sie cześć bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu.

4 Dzien 2. Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy ogladac wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pulapce, poszliśmy sprawdzić co sie stało. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownice oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami.

5 Dzień 3. Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas lysi panowie. Maja nam przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy sie za nich. Pobili nas łysi panowie.

6 Dzien 4. Poniewaz ukradli nam telewizor z hotelu, sluchamy radia. Chrzescijanski, polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niz nasz! Nienawidzi Zydów i Masonów, którzy chca zniszczyc polskiNaród. Czyzby ktos nas ubiegl? Mamy nadzieje, ze o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki bedziemy w tym kraju. Nie pobili nas lysipanowie, bo siedzimy w domu.

7 Dzien 5 Trwaja przygotowania do zburzenia palacu kultury. Miał przyjsc dzisiaj sprzet, ale wszystko zgubilo sie na poczcie, doszla tylko paczka z instrukcjami, jak uzywac broni, która nie doszla. Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar poplakal sie.

8 Dzien 6 Wyslalismy koperte z waglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszla. Pobili nas lysi panowie.

9 Dzien 7 To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Palac Kultury. Z braku ladunków wybuchowych, kupilismy dobre polskie lopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Lopaty polamaly sie. Pobili nas lysi panowie

10 Dzien 8 Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął sie samobójczej misji! Wbiegnie z bomba do supermarketu i zdetonuje ja. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombe, potem pobili go lysi panowie.

11 Dzień 9. Wracamy do kraju. Polska sama swietnie sobie radzi bez naszych zamachów.


Pobierz ppt "Pamiętnik terrorysty Dzien 1. Od miesiąca przygotowywaliśmy sie do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy sa gotowi oddac zycie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google