Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 W dniu 2 kwietnia 2014 roku na sali gimnastycznej odbyła się debata dotycząca współpracy w naszej szkole między uczniami, rodzicami i nauczycielami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " W dniu 2 kwietnia 2014 roku na sali gimnastycznej odbyła się debata dotycząca współpracy w naszej szkole między uczniami, rodzicami i nauczycielami."— Zapis prezentacji:

1

2  W dniu 2 kwietnia 2014 roku na sali gimnastycznej odbyła się debata dotycząca współpracy w naszej szkole między uczniami, rodzicami i nauczycielami. W debacie wzięło udział 62 uczniów z klas 1-6.

3

4

5

6

7

8

9

10  W skali od 1 do 10 ocenię współpracę w naszej szkole na 6.  Ponieważ bardzo dużo ze sobą współpracujemy ale również zdarzają się kłótnie.  Ja w skali od 1 do 10 współpracę w naszej szkole ocenię na 8.  Myślę, że poprzez pracę nauczycieli z nami mamy okazję się lepiej poznać, ale kiedy współpracujemy razem w grupach to nie słuchamy siebie wzajemnie.

11  2 i 3 kwietnia 2014 roku odbyły się również debaty wśród nauczycieli i rodziców. Zebrane wnioski z wszystkich spotkań pokażemy jak wiele nas łączy i dzieli. Wcielanie w życie wspólnych pomysłów bardzo nam się podoba. Czujemy, że jesteśmy ważni a nasze zdanie jest brane pod uwagę.


Pobierz ppt " W dniu 2 kwietnia 2014 roku na sali gimnastycznej odbyła się debata dotycząca współpracy w naszej szkole między uczniami, rodzicami i nauczycielami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google