Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nie tylko wybory-jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji? „Aktywność społeczna mieszkańców Michniowa”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nie tylko wybory-jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji? „Aktywność społeczna mieszkańców Michniowa”"— Zapis prezentacji:

1 Nie tylko wybory-jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji? „Aktywność społeczna mieszkańców Michniowa”

2 JAK PA Ń STWO ZACH Ę CAJ Ą DZIECI I MŁODZIE Ż DO CZYNNEGO UDZIAŁU W DZIAŁANIACH CENTRUM KSZTAŁCENIOWO-INTEGRACYJNEGO? Pani Justyna Król: „Motywuje je oferuj ą c w zamian nagrody w postaci zabaw ruchowych, swobodnego grania na komputerach itp.” Pani Sylwia Garbala: „Proponuje im wykonywanie ro ż nego rodzaju dekoracji, pomaganie przy przygotowywaniu imprez i zawodów”

3 „Wielkie Pranie”

4 „Wielkie pranie”, które miało miejsce 15 czerwca ubiegłego roku to jedna z wielu imprez, które odbyły się w Centrum Kształceniowo-Integracyjnym. Miała ona jednak wyjątkowy charakter. Było wielu gości z różnych miejscowości. Głównym punktem programu było pranie w źródełku u św. Jana, w którym czynny udział wziął m.in. pan burmistrz Tadeusz Bałchanowski. Następnie wszyscy udali się na plac przy budynku Centrum Kształceniowo-Integracyjnego. Było również wiele innych atrakcji m.in. ognisko, występy zespołów ludowych. Goście mogli degustować wspaniałe potrawy przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Wszyscy świetnie się bawili.

5 „Igrzyska Olimpijskie”

6 Podczas wakacji 2013 odbyły się tu „Igrzyska Olimpijskie”. Brały w nich udział drużyny z Suchedniowa i Michniowa. Było wiele konkurencji tj. siatkówka, piłka nożna, biegi itp. Zarówno małe dzieci,te większe i dorośli dobrze się bawili.

7 „Wieczór Wigilijny”

8 20.12.13r odbył się wieczór wigilijny w Michniowie. Wzięły w nim udział władze z Suchedniowa. Przybył także proboszcz parafii Wzdół ks. Stanisław Picheta i oczywiście mieszkańcy Michniowa. Goście obejrzeli „Jasełka” w wykonaniu podopiecznych Centrum Kształceniowo-Integracyjnego. Wszyscy dzielili się opłatkiem i kosztowali potraw ze stołu wigilijnego przygotowanego przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

9 „Babski Wieczór”

10 W lutym tego roku został zorganizowany „Babski Wieczór”. Wzięło w nim udział 50 pań z Michniowa i nie tylko. Panie postanowiły w ten sposób uczcić ostatnie dni karnawału. Przy akompaniamencie muzyki bawiły się do późnych godzin wieczornych i nawet tymczasowy brak w dostawie energii im nie przeszkodził.

11 „Uroczystość 70 rocznicy pacyfikacji Michniowa”

12 Jak co roku w dn. 12-13 lipca odbyły się uroczystości upamiętniające mord dokonany na mieszkańcach Michniowa w 1943r. Przybyło na nie wielu gości. W uroczystościach wzięła udział także młodzież działająca przy Centrum Kształceniowo-Integracyjnym.


Pobierz ppt "Nie tylko wybory-jak młodzi mogą wpływać na rzeczywistość i aktywnie uczestniczyć w demokracji? „Aktywność społeczna mieszkańców Michniowa”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google