Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Początek szkoły. Zajęcie I miejsca na poziomie powiatowym w ogólnopolskim konkursie pt.:,,Bezpiecznie na wsi’’.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Początek szkoły. Zajęcie I miejsca na poziomie powiatowym w ogólnopolskim konkursie pt.:,,Bezpiecznie na wsi’’."— Zapis prezentacji:

1

2  Początek szkoły. Zajęcie I miejsca na poziomie powiatowym w ogólnopolskim konkursie pt.:,,Bezpiecznie na wsi’’.

3  Pomoc dzieciom z Afryki jako kolędnicy misyjni. Świadectwo z nagrodą na koniec klasy. Ślubowanie na uczniów szkoły.

4  Pierwsze zawody tenisa stołowego na etapie szkolnym oraz zajęcie 3 miejsca i 1 Komunia Święta.

5  Pierwszy występ w gminnych zawodach w Biegach oraz pierwszy występ na akademii szkolnej. Święcenia na ministranta parafii Świętego Mikołaja w Skrzydlnej.

6  Ostatnia klasa w szkole w Skrzydlnej. Wyjazd do Dobrej na piłkę halową, zajęcie 1 miejsca oraz wyjazd na zawody w tenisie stołowym oraz na Biegi.1 miejsce w gminie w zawodach koszykówki i piłki ręcznej. Zawody w uni- hokeju w Nowym Sączu. BRAWO !!!!!

7  Przejście do nowej szkoły. 2 miejsce w szkolnych i gminnych zawodach w tenisa stołowego. 3 miejsce w gminnym turnieju siatkówki. 2 miejsce w dekanalnym konkursie piłki halowej LSO oraz 3 miejsce na szczeblu wyższym. Najlepsze miejsce w szkole na zawodach,,Polska Biega’’ w Sadku - Kostrzy.

8  Święcenia na lektora. Zajęcie 1 miejsca w szkolnym oraz gminnym turnieju tenisa stołowego. Powiatowe zawody skończyłem na dalszej pozycji. 3 miejsce w gminnej piłce halowej.3 miejsce w ministranckich zawodach piłki halowej.1miejsce w gminnym turnieju o,,Puchar Wójta’’ gminny Jodłownik.

9 DZIĘKUJE ZA OBEJRZENIE!!!!!!!!


Pobierz ppt " Początek szkoły. Zajęcie I miejsca na poziomie powiatowym w ogólnopolskim konkursie pt.:,,Bezpiecznie na wsi’’."

Podobne prezentacje


Reklamy Google