Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt geocachingowy turystyka piesza wykorzystująca narzędzia geocachingowe Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt geocachingowy turystyka piesza wykorzystująca narzędzia geocachingowe Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z."— Zapis prezentacji:

1 Projekt geocachingowy turystyka piesza wykorzystująca narzędzia geocachingowe Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z budżety Powiatu Wołomińskiego. 5 maj – 30 wrzesień 2014

2 Geocaching – turystyka polegająca poszukiwaniu skarbu (nazywanego "geocache") tj. ukrytego wcześniej w terenie pojemnika na postawie jego współrzędnych geograficznych Projekt geocachingowy Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z budżety Powiatu Wołomińskiego.

3 Geocaching jest zabawą międzynarodową kierowaną do poszukiwaczy skarbów w każdym wieku, chcących zobaczyć miejsca interesujące historycznie, kulturowo, czy przyrodniczo. Geocache w Bojmie – cmentarz wojenny, skrytka pod kamieniem Projekt geocachingowy Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z budżety Powiatu Wołomińskiego.

4 Projekt geocachingowy zakłada: zaprezentowanie dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego powiatu wołomińskiego, pokazanie mieszkańcom aktywnego i edukacyjnego zarazem sposobu na spędzanie wolnego czasu w kręgu rodzinnym zapoznanie uczestnikom warsztatów z tematyką turystyki geocachingowej, stworzenie 10 skrytek geocachingowych na terenie powiatu wołomińskiego i ich rejestracja na portalu geocaching.pl przeprowadzenie dwóch rajdów turystycznych: - nowatorski rajd pieszy pt. „Z maluchem przez historię” - indywidualny rajd po Równinie Wołomińskiej Projekt geocachingowy Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z budżety Powiatu Wołomińskiego.

5 Zadaniem uczestników rajdów będzie: odnalezienie i zwiedzenie miejsc, w których znajdują się skrytki własnoręcznie umieszczenie wpisu do dziennika znajdującego się w skrytce potwierdzenie znalezienia skrytki za pomocą znajdującej się w skrytce pieczątki na otrzymanej mapie uczestnika

6 Projekt geocachingowy Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z budżety Powiatu Wołomińskiego. Na zakończenie projektu zorganizowane zostanie spotkanie podsumowujące, na którym odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników rajdu. Geocache w Ustronie Morskie – umieszczony pod kładką rowerową


Pobierz ppt "Projekt geocachingowy turystyka piesza wykorzystująca narzędzia geocachingowe Projekt realizowany przez Fundację Mamy Wołomin, dzięki dofinansowaniu z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google