Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mam na imi© Elľbieta Fortuniak.Studiuje na Uniwesytecie Ekonomicznym na fascynujĄcym kierunku:Towaroznawstwo.SwojĄ przyszˆo˜† wiĄľe w szczeg˘lno˜ci z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mam na imi© Elľbieta Fortuniak.Studiuje na Uniwesytecie Ekonomicznym na fascynujĄcym kierunku:Towaroznawstwo.SwojĄ przyszˆo˜† wiĄľe w szczeg˘lno˜ci z."— Zapis prezentacji:

1

2 Mam na imi© Elľbieta Fortuniak.Studiuje na Uniwesytecie Ekonomicznym na fascynujĄcym kierunku:Towaroznawstwo.SwojĄ przyszˆo˜† wiĄľe w szczeg˘lno˜ci z pracĄ w zespole sensorycznym.Jednym sˆowem mam nadzej© na przyszˆo˜†...:P Musz© jeszcze koniecznie doda†,ľe bardzo lubie moja grupe. SĄ w˜r˘d niej osoby bez kt˘rych nie wyobraľam sobie tych studi˘w, kt˘rych nie b©d© wymienia† aby nie obrazili si© Ci pozostali. Opr˘cz studi˘w [a w szczeg˘lno˜ci chemii:)] mam oczywi˜cie inne zainteresowania, w˜r˘d nich najwaľniejsza jest muzyka. Sˆucham przede wszystkim rocka ale nie jest to jedyny rodzaj muzyki kt˘ra mnie interesuje. W˜r˘d moich ulubionych zespoˆ˘w znajdujĄ si©; Led Zeppelin, Pink Floyd ale r˘wnieľ polskie zespoˆy takie jak: Strachy na Lachy, Kult oraz wiele wiele innych... Lubi© oglĄda† "dobre filmny" a pod tym hasˆem kryjĄ si© m.in filmy braci Cohen,Davida lyncha... (unikam komedii romantycznych:P) Bardzo lubi© gra† w kosza wprawdzie m˘j wzrost wpˆynĄˆ na to,ze nie udaˆo mi si© zrobi† kariery w tej dyscyplinie ale jest to m˘j spos˘b na odstresowanie si©.

3 Mam na imię Elżbieta Fortuniak. Studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym na fascynującym kierunku: Towaroznawstwo. Swoją przyszłość wiążę w szczególności z pracą w zespole sensorycznym ponieważ analiza sensoryczna to jeden z moich ulubionych zajęć na uczelni. W niedalekiej przyszłości myślę również nad rozpoczęciem drugiego kierunku studiów. Obecnie mieszkam z rodzicami w moim rodzinnym mieście tj. w Słomnikach. Jest to dosyć małe (4 tysiące mieszkańców) miasto znajdujące się w odległości 27 km na północ od Krakowa. W przyszłości jednak chciałabym przeprowadzić się do grodu Kraka ponieważ codzienne dojazdy zajmują mi sporo czasu. Muszę jeszcze koniecznie dodać, że bardzo lubię moja grupę 1013a. Nie jest może ona zbyt liczna ale są wśród niej osoby bez których nie wyobrażam sobie tych studiów, których nie będę tutaj wymieniać aby nie obrazili się pozostali. Ważne dla mnie jest to, że są to ludzie pogodni, otwarci i zawsze chętni do pomocy. Oprócz studiów mam oczywiście inne zainteresowania. Wśród nich najważniejsza jest muzyka. Słucham przede wszystkim rocka ale nie jest to jedyny rodzaj muzyki która mnie interesuje. Wśród moich ulubionych zespołów znajdują się; Led Zeppelin, Pink Floyd, Credence Clear Water Revival ale również polskie zespoły takie jak: Strachy na Lachy, Kult, Happysad oraz wiele innych... Mam kilka ulubionych piosenek z którymi wiąże się mnóstwo sentymentów, m.in piosenka Ozzy Osbourne ‘a „Dreamer”, bądź też „Stairway to heaven” Led Zeppelin. Lubię oglądać dobre filmy, pod tym hasłem kryją się m.in produkcje braci Cohen, Davida Lyncha takie jak: „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Miasteczko Twin Peaks”, „Zagubiona autostrada”, „Mulholland Driver”. Unikam natomiast komedii romantycznych.. Bardzo lubię grać w koszykówkę, wprawdzie mój wzrost wpłynął na to, że nie udało mi się zrobić kariery w tej dyscyplinie ale jest to mój sposób na odstresowanie się. Oprócz tego często biegam i jeżdżę ma rowerze. Fascynują mnie też sporty ekstremalne m.in. bardzo chciałabym skoczyć ze spadochronu ale jak na razie moje zamiłowania realizuję w wesołych miasteczkach a w niedalekiej przyszłości planuję skoczyć na bungee Jako dziecko marzyłam by zostać kaskaderem lub żołnierzem ale obecnie moją przyszłość wiąże z kierunkiem który studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym. Aby oderwać się od spraw codziennych często sięgam po dobre ksiązki. Najchętniej czytam powieści brazylijskiego pisarza: Paulo Coelho, wśród nich moim faworytem jest kultowa pozycja„Alchemik” opowiadająca historię pasterza z Andaluzji o imieniu Santiago który Pewnej nocy śni on o zakopanym, gdzieś przy egipskich piramidach, skarbie i wyrusza w jego poszukiwaniu. Z książki tej pochodzi mój ulubiony cytat „ciesz się każdą chwilą abyś potem nie żałował, że utraciłeś młodość”

4


Pobierz ppt "Mam na imi© Elľbieta Fortuniak.Studiuje na Uniwesytecie Ekonomicznym na fascynujĄcym kierunku:Towaroznawstwo.SwojĄ przyszˆo˜† wiĄľe w szczeg˘lno˜ci z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google