Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wie to każdy z II a, że śniadanko siłę da! Kto śniadanie je, temu w szkole dobrze dzieje się! Wszyscy mają zdrowe minki, bo w śniadaniu były witaminy!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wie to każdy z II a, że śniadanko siłę da! Kto śniadanie je, temu w szkole dobrze dzieje się! Wszyscy mają zdrowe minki, bo w śniadaniu były witaminy!"— Zapis prezentacji:

1 Wie to każdy z II a, że śniadanko siłę da! Kto śniadanie je, temu w szkole dobrze dzieje się! Wszyscy mają zdrowe minki, bo w śniadaniu były witaminy! Przy stoliku dzieci siedzą, pewnie zdrowe śniadanie jedzą!

2 ewna Nikola każdego ranka nie chciała jeść śniadanka. Babunia się dwoiła, by wnuczka się skusiła. Nikola, gdy tylko wstała apetytu nie miała i fochy pokazywała. Babcia wnuczkę kochała i jej ustępowała. Martwiła się jednak biedaczka że wnuczka będzie malutka, chorowita i wątlutka. Gdy Nikola do szkoły wychodziła babunia śniadanko jej przynosiła, ale Nikolka mała śniadanka nie zjadła, bo nadal apetytu nie miała.

3 o szkoły razu pewnego zaproszono gościa szaco- wnego. Profesor „Zdrówko” wykład wygłosił i Nikolę zaprosił.

4 o wykładzie cennym mądrym p. Ewa – asystentka profesora zaprosiła II A na śniadanie pyszne, zdrowe.

5 u ba, Wiktor i Kasia soki zrobili marchewkę i jabłuszka przez sokowirówkę przepuścili. Wszyscy soki wypili i bardzo ich chwalili.

6 w a z Wiktorią, Julia i Anią kanapki zrobiły i bardzo się napracowały bo pięknie kanapki przybrały. Wszystkie kanapki smakowały, a dzieciaczki z apetytem mlaskały.

7 liwia z Olkiem, co się zawsze kłócą, Nikola co apetytu nie miała twaróg z cukrem rozrobiła i myszki ulepiła. Stoją myszki wystrojone i patrzą w lewą stronę.

8 awid, Tymek, Szymek i Patryk wkładają owoce na patyk, Ania im pomagała i szaszłyki do kapusty wbijała. Wszyscy się oblizywali jak te owoce z patyczków zjadali.

9 ikola mała coś zrozumiała i teraz każdego ranka z domu nie wychodzi bez śniadanka.

10 rofesor „Zdrówko” i jego asystentka Ewa nadal wykłady znako- mite dają, a wszyscy ich zapraszają.


Pobierz ppt "Wie to każdy z II a, że śniadanko siłę da! Kto śniadanie je, temu w szkole dobrze dzieje się! Wszyscy mają zdrowe minki, bo w śniadaniu były witaminy!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google