Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SERIO Wzmocnienie umiejętności pracowników budowlanych w ramach BHP przy użyciu multimedialnego szkolenia opartego na przykładach zaczerpniętych z życia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SERIO Wzmocnienie umiejętności pracowników budowlanych w ramach BHP przy użyciu multimedialnego szkolenia opartego na przykładach zaczerpniętych z życia."— Zapis prezentacji:

1 SERIO Wzmocnienie umiejętności pracowników budowlanych w ramach BHP przy użyciu multimedialnego szkolenia opartego na przykładach zaczerpniętych z życia codziennego. PL1-LEO 2014 Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

2 Skoncentrowanie się bardziej na przekazie graficznym niż słownym.
SERIO – główne cele to: Stworzenie narzędzia do nauki o nieformalnym charakterze, które jest interesujące dla użytkowników. Wyuczenie u uczestników dobrych nawyków i zachowań zgodnie z zasadami BHP. Stworzenie interesującego szkolenia dostępnego na urządzeniach mobilnych (smart phones, tablets). Skoncentrowanie się bardziej na przekazie graficznym niż słownym. Stworzenie różnego rodzaju ćwiczeń i zadań opartych o przykłady wzięte z życia codziennego. Użycie zdjęć prezentujących wypadki i ich skutki. Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

3 Stworzenie specjalnej metodologii dopasowanej do charakteru aplikacji.
Priorytety SERIO: Stworzenie łatwej w obsłudze aplikacji umożliwiającej szybkie i proste przekazywanie wiedzy na temat wybranych aspektów BHP. Stworzenie specjalnej metodologii dopasowanej do charakteru aplikacji. Zwiększenie bezpieczeństwa na budowach nie tylko w kraju, ale także na terenie UE. Zwiększenie kwalifikacji pracownika budowlanego w zakresie BHP. Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

4 Aplikacja SERIO – poziom A2 EQF
METODOLOGIA SERIO skierowane jest na aktywną metodę uczenia się. Aplikacja SERIO będzie zawierać praktyczne przykłady reakcji na niebezpieczeństwa, prezentować niebezpieczne sytuacje, ostrzegać przed zagrożeniami, uczyć reagowania i bezpiecznego myślenia. Aplikacja SERIO – poziom A2 EQF Zakres kursu – cztery moduły podzielone na piętnaście lekcji Dzięki aplikacji użytkownicy będą mogli w „bezpieczny” sposób zmierzyć się z problematycznymi sytuacjami i rozwiązać podane zadania. - Planowane jest stworzenie krótkich formułek i „pigułek wiedzy” odnoszących się do najbardziej newralgicznych zagadnień BHP. Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

5 Fazy projektu Przygotowanie odpowiedniej metodologii i zakresu tematów, które zostaną ujęte w programie aplikacji. Stworzenie próbnej wersji aplikacji SERIO opartej na fragmencie wybranych tematów. 3. Wstępna ewaluacja. 4. Rozpoczęcie prac nad pozostałymi modułami według zaplanowanego Planu prac i harmonogramu projektu. 6. Projektowanie i konwertowanie materiałów w wersji elektronicznej. 7. Testy próbne. Końcowa ewaluacja projektu. 8. Zamknięcie projektu. Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

6 Dziękuję za uwagę Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.


Pobierz ppt "SERIO Wzmocnienie umiejętności pracowników budowlanych w ramach BHP przy użyciu multimedialnego szkolenia opartego na przykładach zaczerpniętych z życia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google