Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mój szkolny kolega z Afryki- Zambii Rok szkolny 2013/ 2014.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mój szkolny kolega z Afryki- Zambii Rok szkolny 2013/ 2014."— Zapis prezentacji:

1 Mój szkolny kolega z Afryki- Zambii Rok szkolny 2013/ 2014

2 25 czerwca 2014 Droga Dyrekcjo, drodzy nauczyciele i wychowawcy Kochane dzieci i rodzice, Piszę do Was z dalekiej Zambii, konkretnie z Chilangi gdzie Siostry Boromeuszki mikołowskie prowadzą hospicjum oraz szkoły i przedszkola dla najbiedniejszych dzieci. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność w swoim imieniu i w imieniu naszych podopiecznych, zwłaszcza dzieci za to że angażujecie się w dzieło niesienia pomocy biednym dzieciom i ludziom z dalekich misyjnych krajów.

3 Mile wspominam odwiedziny w Waszej szkole w 2012r. I cieszę się, że od tamtego czasu nawiązała się współpraca między Waszą szkołą a naszą misją. Dziękuję Pani Barbarze Mańdok za to inspirowanie Was i podjęcie się strony organizacyjnej. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za umożliwianie niesienia pomocy Waszym kolegom i koleżankom z naszej misji w Zambii, dziękujemy nauczycielom, katechetom, wychowawcom i przede wszystkim Wam kochane dzieci i młodzieży za podjęcie wysiłków w przygotowywaniu paczek i za złożone ofiary.

4 Dziękujemy za wszystkie dary, które sprawiły ogromną radość naszym dzieciakom. W ostatnim roku tak wiele wydarzyło się na naszej misji, nasze dzieci przeżywały szczególne Święta Bożego Narodzenia, zostały obdarowane wspaniałymi prezentami. Z pomocą naszych przyjaciół z Polski udało nam się wyremontować małe przedszkole, zmienić dach i zakupić nowe ławeczki do przedszkola.

5 Wasza szkoła też ma udział w tych wszystkich naszych radościach i osiągnięciach. Wy już stoicie u progu wakacji, więc życzymy Wam dobrego odpoczynku i wielu wspaniałych chwil podczas wakacji. A po wakacjach abyście z nowym zapałem podjęli się niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Życzę Wam aby wasz zapał nie ustał i abyście dalej otwierali swoje serca na potrzeby biednych ludzi i biednych dzieci. Podczas wakacji pamiętajcie o nas w swoich modlitwach. My ze swej strony zapewniamy nasze modlitwy za Was. Jeszcze raz dziękujemy

6

7

8

9

10

11

12

13 W tym roku szkolnym wysłaliśmy do Zambii 5 paczek po 20 kg (lekarstwa, zabawki, ubranka, artykuły żywnościowe itp.), które sprawiły wielką radość podopiecznym misji. Najwięcej darów przekazali pierwszoklasiści – dziękujemy, macie wielkie i dobre serca…

14

15

16

17

18


Pobierz ppt "Mój szkolny kolega z Afryki- Zambii Rok szkolny 2013/ 2014."

Podobne prezentacje


Reklamy Google