Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Zdrowa ekologiczna żywność’’ Dzieci dowiedziały się dlaczego jajka są tak ważne w diecie, poznały ich budowę i to jak zmienia się ono pod wpływem temperatury,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Zdrowa ekologiczna żywność’’ Dzieci dowiedziały się dlaczego jajka są tak ważne w diecie, poznały ich budowę i to jak zmienia się ono pod wpływem temperatury,"— Zapis prezentacji:

1 ,,Zdrowa ekologiczna żywność’’ Dzieci dowiedziały się dlaczego jajka są tak ważne w diecie, poznały ich budowę i to jak zmienia się ono pod wpływem temperatury, nauczyły się rozpoznawać zdrowe jajka wg oznaczeń ekologicznych. Dzięki zwierzątkom ze Zdrowego Zakątka dowiedziały się również, skąd się biorą jajka.

2  Zdrowa eko-żywność - jajko

3  Następnie poświęcony został czas warzywom i owocom czyli witaminom. Dzieci dowiedziały się dlaczego warzywa i owoce są bardzo ważnym składnikiem pokarmu człowieka i jakie są ich rodzaje i jakie zawierają witaminy.

4

5

6  Poświęcono też dużo czasu na ruch poprzez zabawy ruchowe, gimnastykę, spacery oraz zabawy w ogrodzie przedszkolnym.  Przedszkole w Trzebownisku  Joanna Błażej  Grupa IV

7


Pobierz ppt ",,Zdrowa ekologiczna żywność’’ Dzieci dowiedziały się dlaczego jajka są tak ważne w diecie, poznały ich budowę i to jak zmienia się ono pod wpływem temperatury,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google