Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedstawienie działań naszej grupy w czasie projektu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedstawienie działań naszej grupy w czasie projektu."— Zapis prezentacji:

1 Przedstawienie działań naszej grupy w czasie projektu

2 Strona główna  Opis działań Opis działań  Galeria z projektu Galeria z projektu  Podsumowanie

3 1. Co zrobiliśmy w ramach naszego projektu na rozwój?  Pokazaliśmy zarówno uczniom, jak i innym osobom będących na naszych zajęciach, jak CO 2 wpływa na globalne ocieplenie.  Uświadomiliśmy także tym osobom, jak wygląda życie ludzi w krajach Globalnego Południa.  Pokazaliśmy jakich tańszych zamienników można używać w różnych technologiach.

4 2. Jaką tematyką się zajmowaliśmy?  Tematyką naszej pracy było pokazanie w jakich warunkach żyją ludzie w państwach Globalnego Południa.  Zajmowaliśmy się również przystosowaniem Ich do zmiany klimatu oraz używania prostych technologii, jako tańsze zamienniki.

5 3. Jak do tego doszło?, Jak nasze działanie przebiegało?  Nasze działania zostały przygotowane z inicjatywy projektu, którego rezultaty ukazaliśmy z okazji,,Dnia Nauki’’ w naszej szkole.  Nasza grupa jednogłośnie podjęła decyzje o wybraniu tematu o zmianach klimatu w krajach Globalnego Południa.  Przygotowania do naszego projektu rozwijaliśmy na dodatkowych zajęciach w ramach naszego projektu.

6 4. Czego się nauczyliśmy w trakcie realizacji tego projektu?  Dowiedzieliśmy się jak ciężko żyje się w krajach, w których brak technologii, których posiadanie dla nas jest codziennością.  Poznaliśmy wiele nowych technologii, które nas bardzo zainteresowały, a także uświadomiliśmy sobie i innym, jak wiele zastosowań mogą mieć używane przez nas technologie.

7 5. Jakie nowe umiejętności nabyliśmy?  Nauczyliśmy się współpracy ze sobą.  Tworzyć nowe technologie.  Przedstawiać nasze projekty grupom różnych osób.

8 6. Co zrobilibyśmy inaczej, gdybyśmy jeszcze raz rozpoczęli realizacje projektu?  Postaralibyśmy się bardziej współpracować i dogadywać się ze sobą.  Zagospodarowalibyśmy więcej czasu na ułożenie lepszego planu na projekt, aby wszystkie działania pokrywały się zgodnie z naszym planem.

9 7. Czego na pewno nie zapomnimy z tych działań? Dlaczego akurat tego?  Na pewno nie zapomnimy długich poszukiwań odpowiedzi na różne pytania.  Niezapomniana zostanie współpraca, a także moment przedstawienia naszej pracy, ponieważ były to najciekawsze urywki pracy z naszego projektu.

10 8. Jeżeli nasz projekt mielibyśmy do czegoś porównywać to byłby jak…..?  ……długaa lekcja  na której poznaje się technologie i wiele przydatnych w życiu rozwiązań  która ukazuje nam całą prawdę życia na innych kontynentach.

11 Galeria z projektu

12 Podsumowanie  Dziękujemy za obejrzenie prezentacji. Dziękujemy za obejrzenie prezentacji. Dziękujemy za obejrzenie prezentacji.


Pobierz ppt "Przedstawienie działań naszej grupy w czasie projektu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google