Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REALIZACJA PROGRAMU ZAJĘĆ PROWADZONYCH METODĄ RUCHU ROZWIJAJĄCEGO W. SHERBORNE „BADAM, DOŚWIADCZAM I WSPÓŁDZIAŁAM Z INNYMI” Miejsce: Przedszkole nr 16.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REALIZACJA PROGRAMU ZAJĘĆ PROWADZONYCH METODĄ RUCHU ROZWIJAJĄCEGO W. SHERBORNE „BADAM, DOŚWIADCZAM I WSPÓŁDZIAŁAM Z INNYMI” Miejsce: Przedszkole nr 16."— Zapis prezentacji:

1

2 REALIZACJA PROGRAMU ZAJĘĆ PROWADZONYCH METODĄ RUCHU ROZWIJAJĄCEGO W. SHERBORNE „BADAM, DOŚWIADCZAM I WSPÓŁDZIAŁAM Z INNYMI” Miejsce: Przedszkole nr 16 im. Jana Brzechwy w Koninie Czas realizacji: rok szkolny 2013/2014 Grupy przedszkolne: „Tygryski”, „Żyrafki”, „Biedronki”

3 Realizacja cyklu zajęć integracyjnych prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne TEMAT ZAJĘĆ: „Uczę się doświadczać pozytywnych relacji”

4 TEMAT ZAJĘĆ: Buduję relacje przez dotyk i ruch

5 TEMAT ZAJĘĆ: „Poznaję siebie, własne ciało oraz uczę się nawiązywać kontakt i współpracować z partnerem i grupą”

6

7 TEMAT ZAJĘĆ: „W krainie ruchu i muzyki” - zajęcia integracyjne z elementami Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne oraz muzykoterapii prowadzone według Mobilnego Modelu Rekreacji Muzycznej M. Kieryła

8

9 Zajęcie otwarte z udziałem rodziców prowadzone Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne TEMAT ZAJĘĆ: „Uczę się z rodzicami przez dotyk i ruch” T E M A T Z A J Ę Ć : „ U c z ę s i ę z r o d z i c a m i p r z e z d o t y k i r u c h ”

10 Opracowanie: Edyta Plucińska - Bednarkiewicz


Pobierz ppt "REALIZACJA PROGRAMU ZAJĘĆ PROWADZONYCH METODĄ RUCHU ROZWIJAJĄCEGO W. SHERBORNE „BADAM, DOŚWIADCZAM I WSPÓŁDZIAŁAM Z INNYMI” Miejsce: Przedszkole nr 16."

Podobne prezentacje


Reklamy Google