Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa VI najlepszy rocznik na świecie!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa VI najlepszy rocznik na świecie!"— Zapis prezentacji:

1 Klasa VI najlepszy rocznik na świecie!
Jola Kurzeja & Gabrysia Jurkowska

2 Rafał Średniej wysokości, bardzo dobry kolega. Potrafi rozśmieszyć każdego, a najlepiej wychodzi mu to na lekcji. Uczy się ,,przeciętnie”, ale to tylko dlatego, że nauczyciele źle rozumieją jego odpowiedzi. Lubi śpiewać piosenki z programu ,,Idol” np. ,,Turystyczna Piosenka”. Nazywamy go koniem Rafałem lub Owsikiem, co zapoczątkowała Pani Bawełkiewicz. Często wyżywa się na Patryku. Zawsze pyta wszystkich o taśmę klejąca, zresztą nie bez powodu… Ogólnie można powiedzieć, że bez niego w naszej klasie byłoby nudno.

3 Patryk W przyszłości zostanie księdzem. (Ale to tylko nasze zdanie). Zawsze gdy zrobi coś źle cytujemy słowa Pana Nowaka: ,, I to ty?! Patryk Gałysa?! Ministrant?!” Jego oceny są w sumie dobre, ale mogłyby być lepsze, bo jak uważa pani dyrektor, Patryk mocno się opuścił w tym roku! Jest skarbnikiem w naszej klasie i facetem do wszelkich załatwień. Patryk ze świętym spokojem znosi wybryki i znęcanie Rafała. Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma…

4 Ania J. Wysoka, ma długie nogi i daleko do szkoły. Siedzi w drugiej ławce razem z Justyną za Michałem. Gada z nim i z Szawłem na każdej lekcji. Często przez nich dostaje ochrzan. Ma krótkie włosy i powiedzonko ,,zacne”. Bardzo często na W-F wydaje śmieszne odgłosy. Lubi bić chłopaków, a w szczególności Michała, kiedy zabierze jej piórnik. „Rękoczyny na chłopakach to jej codzienność.

5 Gabrysia Dziewczyna, która zbyt często coś sobie łamie. Siedzi z Jolą od zerówki i rzadko się rozdzielają. Uczy się dobrze, jest śmieszna i koleżeńska. Większość czasu spędza na na facebooku. Zawsze zapomina nakarmić Pou, a gdy pożycza zeszyt itp. zamiast go oddać ,,zostawia przypadkiem na stole”.Czyżby już skleroza?! Kiedyś nałogowo grała w smerfy. Boi się pająków i gdy tylko jakiegoś spotka drze się, jakby ją ze skóry obdzierali. W tej sytuacji, Jola została zawodowym zabijaczem pająków….

6 Magda Diablica z piekła rodem.,,Bez kija do niej nie podchodź”. Uwielbia śmiać się jak wiedźma i bić chłopaków wraz z Jolą. Ładnie rysuje, a w szególności portrety. Jest dobra z W-F, szybko biega, rzuca daleko piłeczką palantową i jest dobra w skoku w dal. Ma bzika na punkcie gier, czasami tych nieodpowiednich dla jej wieku…. Uwielbia też wszystkie rodzaje Mangi i bardzo lubi rysować jej postacie. Zazwyczaj zdarza jej się to na lekcji.

7 Laura Cały czas chodzi w kucyku i nie chce rozpuścić włosów, chociaż wtedy jest jej bardzo ładnie. Ma dwóch braci i psa o imieniu Saba. Laura jest bardzo koleżeńska i czasami funduje nam różne smakołyki. Zazwyczaj małomówna i nieśmiała. Jej najlepszą przyjaciółką jest Magda Jachymiak.

8 Agata Blondynka. Przypomina smerfetkę, szczególnie wtedy, gdy ubierze cos niebieskiego. Ma siostrę bliźniaczkę Marzenę. Zawsze ma bardzo dużo jedzenia, które Jola jej podkrada. Lubi cukierki pudrowe. Ma długie włosy, które często upina w warkocz. Uczy się całkiem, całkiem. Jest dobra z W-F. Ładnie rysuje, co z resztą widać po ocenach z plastyki.

9 Marzena Ma długie ciemne włosy i bliźniaczkę Agatę. Jest wysportowana i lubi grać w piłkę nożną, szczególnie z chłopakami, (których też lubi.) Nie ma u nas dziewczyny, która grała by lepiej w piłkę niż ona. Co prawda uczy się gorzej od Agaty, ale za to także ślicznie rysuje. Czasami dzięki Tomkowi zbiera lepsze oceny.

10 Jola W klasie zwana także encyklopedią. Denerwuje się przed każdą kartkówką lub sprawdzianem, bardzo dobrze się uczy. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Gabrysia, Ania S. i Magda. Zawsze razem z Gabryśką podjadają Agacie słodycze. Zje wszystko co tylko jest jadalne. Ładnie rysuje i nawet kiedyś z Magdą prowadziły o tym bloga. Siedzi w ostatniej ławce z Gabi, dzięki czemu mogą przeglądać się w szybie szafki, która jest zaraz za nimi. Można powiedzieć, że gdyby nie Jola niektórzy z klasy mieliby znacznie gorsze oceny….

11 Michał Jego wadą jest to, że zawsze coś rozwala, ale nie możemy zapomnieć o jego bohaterskim czynie, kiedy rozwalając zlew uratował życie pani dyrektor. Zdążył zepsuć dużo rzeczy i bez jego wybryków było by nudno. Kiedyś na przyrodzie poślizgnął się przed zlewem, bo była mokra podłoga, innym razem osmarkał Szawłowi spodnie, to znów rozbił szybę w szafce, a kiedyś powiedział do pana Nowaka „tato”… Uczy się nieźle, ale mógłby lepiej. Uwielbia Ance kraść piórnik, za co zresztą dostaje za swoje…

12 Justyna Przeprowadziła się do nas w III klasie z Tylmanowej. Siedzi z Anią J. zaraz za Michałem i Szawłem. Zawsze gadają z nimi na lekcjach, przez co podnoszą nauczycielom ciśnienie. Jest miła i raczej nie robi nikomu na złość. Zawsze nastawiona jest przyjacielsko. Uczy się przeciętnie. Ma brata Piotrka i psa o imieniu Mati. Przyjaźni się z Anią J. i Jolą.

13 Szaweł ( Paweł ) Tak naprawdę ma na imię Paweł, ale mówimy na niego Szaweł. Wzięło się to stąd, że kiedyś czytaliśmy na religii przypowieść o św. Pawle. Ma czworo rodzeństwa. Niedawno urodziła mu się siostrzyczka ! Mieszka daleko od szkoły, bo aż na Byniowej, zaraz obok Ani Janczury. Jest najmniejszy w klasie, a siedzi w ławce z Michałem. Fajnie się dobrali; niczym dwa Michały; jeden duży, drugi mały.

14 Pietrek Ma nauczanie indywidualne i nie przebywa z nami za dużo, ale dzięki temu podciągnął się w nauce. Jest niskim blondynem o zawsze ”bujnej i rozczochranej czuprynie”. Ponieważ rzadko z nim przebywamy nie przyjaźnimy się z nim aż tak jak z pozostałymi. A szkoda, bo cała klasa powinna być zgrana. Może w gimnazjum…

15 Kinga Niska i miła dziewczyna. Miała dwie operacje na kręgosłup i długo nie chodziła do szkoły. Kocha konie i uwielbia je karmić kostkami cukru. Można powiedzieć, że na ich punkcie ma bzika  Siedzi z Magdą od zerówki, tylko raz się rozdzieliły w 5 kl. Jest szczera, lubi mówić prosto z mostu ludziom co o nich myśli, choć fantazja czasami ją ponosi. Poza tym jest bardzo przyjacielska i pomocna. Uczy się w miarę dobrze.

16 Tomek Według nas ma kwadratową głowę. Mówimy na niego „Kwadrat” „Pustak” lub też „Król Wiatrów” zresztą nie bez powodu… Podczas gry „w gałę” bardzo dobrze broni, a jeszcze lepiej główkuje. Zazwyczaj jego plecak jest poza wieszakiem, przez co mamy mniej punktów za czystość. Jednak ogólnie bardzo go lubimy, bo zawsze służy pomocą w lekcjach jak i w innych sprawach, szczególnie kulinarnych.

17 Ania S. Wszyscy mówimy na nią „Stecu”, lub „Stecka”. Lubi być w centrum uwagi i ma najlepsze ciuchy w szkole. Przez dwa lata była przewodniczącą szkoły. Dziedziczka firmy „SteFar”. Co roku jeździ na wakacje do Chorwacji. Siedzi z Agatą w ostatniej ławce zaraz za Kamilem i Radkiem, z którymi cały czas gadają na lekcjach. Uczy się dobrze, a szczególnie kiedy uda jej się coś ściągnąć od Joli.

18 Kamil Wysportowany. Świetnie gra w piłkę. Praktycznie jest dobry z wszystkiego co jest związane ze sportem, ale ostatnio coś mu nawala kolano :/ Dobrze się uczy, choć czasami to zasługa jego sióstr… Lubi jeść 3Bity, ale dzieli się nimi z Jolą. Jednak tylko wtedy, kiedy ona zagrozi, że nie da mu ściągnąć na sprawdzianie. Siedzi z Radkiem, praktycznie od zawsze tak jak Gabryśka z Jolą.

19 Radek Często mówimy na niego też Radzia. Klasowy matematyk. Brał udział w finale konkursu matematycznego. Dobrze się uczy, choć trochę trudno go odczytać bo ma naprawdę magisterskie pismo-takie hieroglify egipskie. Jest bardzo dobry z W-F. Wiele razy brał udział w zawodach różnego typu. Zawsze ma przy sobie swój kalkulator wielofunkcyjny. Mieszka zaraz obok Rafała i zawsze u siebie ma pełno kotów.

20 A tak prezentowaliśmy się w ciągu siedmiu lat spędzonych w szkole

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

67

68

69

70

71 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Klasa VI najlepszy rocznik na świecie!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google