Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy ma 15 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi obrzydliw ą siostr ę przyrodni ą Kopciuszka: "Mamo, przecie ż tak nie mog ę pój ść do szko ł y!"

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy ma 15 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi obrzydliw ą siostr ę przyrodni ą Kopciuszka: "Mamo, przecie ż tak nie mog ę pój ść do szko ł y!""— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Kiedy ma 15 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi obrzydliw ą siostr ę przyrodni ą Kopciuszka: "Mamo, przecie ż tak nie mog ę pój ść do szko ł y!"

6 Kiedy ma 20 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi si ę "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, w ł osy za bardzo kr ę cone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.

7 Kiedy ma 30 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi si ę "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, w ł osy za bardzo kr ę cone albo za proste", ale uwa ż a, ż e teraz nie ma czasu, ż eby si ę o to troszczy ć i mimo wszystko wychodzi z domu.

8 Kiedy ma 40 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi si ę "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, w ł osy za bardzo kr ę cone albo za proste", ale mówi, ż e jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.

9 Kiedy ma 50 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i mówi: "Jestem sob ą " i idzie wsz ę dzie.

10 Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy ju ż nie mog ą na siebie spogl ą da ć w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa ś wiat.

11 Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.

12 Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy si ę o patrzenie w lustro. Po prostu zak ł ada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, ż eby czerpa ć rado ść i przyjemno ść ze ś wiata. )))

13 Wy ś lij ten tekst do fenomenalnych kobiet, które znasz i ś wi ę tuj z nimi "Miesi ą c Pi ę knych Kobiet". Ż ycz ę wielu pi ę knych dni i nie zapomnijcie liliowego Kapelusza…

14


Pobierz ppt "Kiedy ma 15 lat: Ogl ą da si ę w lustrze i widzi obrzydliw ą siostr ę przyrodni ą Kopciuszka: "Mamo, przecie ż tak nie mog ę pój ść do szko ł y!""

Podobne prezentacje


Reklamy Google