Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Aktywizacja społeczna i zawodowa na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój” CZŁOWIEK-NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Aktywizacja społeczna i zawodowa na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój” CZŁOWIEK-NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w."— Zapis prezentacji:

1 ,,Aktywizacja społeczna i zawodowa na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój” CZŁOWIEK-NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Ośrodek Pomocy Społecznej w Goczałkowicach-Zdroju”

2 Obsługa komputera

3 Debata społeczna na temat problemu bezrobocia wśród mieszkańców Gminy Goczałkowice- Zdrój

4 ,,Trening kompetencji i umiejętności społecznych”

5 Doradztwo psychologiczne

6 ,,Pokonywanie własnych słabości poprzez prace zespołową i nabycie nowych umiejętności związanych z ratownictwem przedmedycznym”

7

8 Doradztwo prawne

9 Kucharz

10 Decoupage

11 ,,Równość szans kobiet i mężczyzn”

12 Promocja decoupage podczas Dni Goczałkowic-Zdrój

13 Sprzedawca handlowiec z obsługą kasy fiskalnej

14 Dodatkowe atrakcje dla uczestników projektu

15 Zapraszamy do uczestnictwa! Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać w : Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Szkolna 13 43-230 Goczałkowice-Zdrój w godzinach 8.00- 15.00 tel. kontaktowy: 32/736-24-21 Osoby do kontaktu: Kierownik: mgr Joanna Kotas Teresa Lazar Kamila Babińska


Pobierz ppt ",,Aktywizacja społeczna i zawodowa na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój” CZŁOWIEK-NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google