Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT „NASZE OSIEDLE”. CELE PROJEKTU Główny: wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Pośrednie: upowszechnianie wiedzy, o sposobach i metodach zapobiegania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT „NASZE OSIEDLE”. CELE PROJEKTU Główny: wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Pośrednie: upowszechnianie wiedzy, o sposobach i metodach zapobiegania."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT „NASZE OSIEDLE”

2 CELE PROJEKTU Główny: wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Pośrednie: upowszechnianie wiedzy, o sposobach i metodach zapobiegania przestępczości, zabezpieczania mienia oraz zachowania się w sytuacjach kryzysowych integracja i zaangażowanie mieszkańców osiedli do działań na rzecz bezpieczeństwa

3 Akcje- „Osiedle dobrze widoczne”

4 Dbam o swoje bezpieczeństwo więc noszę odblaski ! Komenda Wojewódzka Policji oraz Biuro Zarządzania Kryzysowego wraz z uczniami SP Nr 44 w ramach projektu „Nasze osiedle” w miesiącu grudniu wspólnie przeprowadzi akcję pod hasłem „Osiedle dobrze widoczne”. Celem akcji jest uświadomienie dzieciom oraz osobom dorosłym o tym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych które poprawiają nasze bezpieczeństwo zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym z uwagi na szybko zapadający zmrok oraz trudne warunki atmosferyczne. W trakcie trwania akcji w dniu 9 grudnia wolontariusze z SP Nr 44 wspólnie z opiekunami i policjantami będą rozdawać odblaski napotkanym mieszkańcom na osiedlu,,Zielone Wzgórza”. Akcja ma na celu zachęcić białostoczan do noszenia odblasków aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo na i przy drodze. Osoba nosząca odblask jest widoczna w odległości 120 metrów bez odblasku to tylko 40 metrów kiedy kierowca może zauważyć pieszego czy rowerzystę a to za mało na bezpieczne hamowanie.

5


Pobierz ppt "PROJEKT „NASZE OSIEDLE”. CELE PROJEKTU Główny: wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Pośrednie: upowszechnianie wiedzy, o sposobach i metodach zapobiegania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google