Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BABCIA ANIOŁ - DZIADEK STRÓŻ. 14 lutego 2013 roku w naszej świetlicy odbyło się walentynkowe spotkanie z kochanymi Babciami i Dziadkami. Na nasze zaproszenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BABCIA ANIOŁ - DZIADEK STRÓŻ. 14 lutego 2013 roku w naszej świetlicy odbyło się walentynkowe spotkanie z kochanymi Babciami i Dziadkami. Na nasze zaproszenie."— Zapis prezentacji:

1 BABCIA ANIOŁ - DZIADEK STRÓŻ

2 14 lutego 2013 roku w naszej świetlicy odbyło się walentynkowe spotkanie z kochanymi Babciami i Dziadkami. Na nasze zaproszenie goście licznie przybyli. W „anielskiej” scenerii powitaliśmy ich ciepło i serdecznie. Dzieci zaprezentowały montaż słowno muzyczny pt. „Anioły są wśród nas…”, mottem naszego spotkania były słowa: „wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka.”

3 Po występach dzieci przedstawiono prezentację pt. „Nasze świetlicowe pszczółki, pięknie pracowały, a co wykonywały film Wam ten opowie…”, ilustrował on dokonania wychowanków świetlicy. Wręczono dyplomy i słodycze za udział dzieci w różnorodnych konkursach. Na koniec uroczystego spotkania w podziękowaniu za serce, dobroć, poświęcony czas i miłość dzieci podarowały Babciom i Dziadkom „walentynkę”, wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani cynamonowy sercem i serduszkowym lizakiem. Nasi kochani goście dziękowali dzieciom i wychowawcom za piękną uroczystość.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15 Takich dwóch cudnych Aniołów jak Wy- Babcia i Dziadek, nie znajdzie nikt na świecie! Opracowała Grażyna Kamińska


Pobierz ppt "BABCIA ANIOŁ - DZIADEK STRÓŻ. 14 lutego 2013 roku w naszej świetlicy odbyło się walentynkowe spotkanie z kochanymi Babciami i Dziadkami. Na nasze zaproszenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google