Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Telewizja republika Nowy, polski kanał publicystyczno- informacyjny w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych oraz w internecie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Telewizja republika Nowy, polski kanał publicystyczno- informacyjny w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych oraz w internecie."— Zapis prezentacji:

1 telewizja republika Nowy, polski kanał publicystyczno- informacyjny w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych oraz w internecie.

2 Zasięg techniczny telewizji płatnej ok. 7 mln gospodarstw domowych posiadających dostęp do usługi telewizji na żądanie poprzez sieci teleinformatyczne oraz wszyscy internauci.

3 Profil 24 godzinny kanał publicystyczno-informacyjny nadający siedem dni w tygodniu ze studia w Warszawie. Publicystyka na żywo, magazyny, publicystyka kulturalna, filmy dokumentalne i reportaże.

4 Widownia Widownia Wg badania Homo Homini z dn 05.11.2012 przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie 1098 Polaków: 27% widzów w Polsce jest zainteresowanych naszą stacją, 20% widzów chce za nią dodatkowo zapłacić 2-10 zł miesięcznie, 10% deklaruje kwotę 10 zł miesięcznie. Dane te pozwalają założyć potencjalnie 600-800 tys. abonentów Telewizji Republika w sieciach teleinformatycznych oraz w internecie.

5 Redaktor naczelny Bronisław Wildstein: pisarz, publicysta, autor wielu programów telewizyjnych, były prezes TVP SA.

6 Wiceprezes do spraw marketingu i rynku abonenckiego Tomasz Sakiewicz: dziennikarz, publicysta, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

7 Dyrektor artystyczny Ewa Stankiewicz: reżyserka, autorka filmów dokumentalnych i reportaży, działaczka społeczna.

8 Twórcy Rafał ZiemkiewiczPiotr Lisiewicz Rafał ZiemkiewiczPiotr Lisiewicz

9 Twórcy Joanna LichockaAnita Gargas

10 Twórcy Cezary Gmyz Tomasz Terlikowski Cezary Gmyz Tomasz Terlikowski Dorota Kania

11 Twórcy Paweł LisickiKatarzyna Gójska-Hejke

12 Finansowanie Finansowanie Telewizja Niezależna SA uruchamia nowy projekt medialny - TELEWIZJA REPUBLIKA, który wystartuje wiosną 2013 roku. Środki na tą inwestycję pochodzą z kapitału spółki oraz od kilkunastu inwestorów prywatnych. Środki te wprowadzone zostaną do spółki poprzez emisję niepubliczną na NewConnect w lutym 2013. Akcjonariusze planują wydać na uruchomienie kanału 4-5 mln PLN do końca roku 2013.

13 Organizacja spółki Piotr Barełkowski, prezes zarządu Realizator telewizyjny, producent filmów i programów telewizyjnych, założyciel TV Biznes.

14 ZAPRASZAMY Już dziś zamów abonament TELEWIZJI REPUBLIKA kontaktując się z nami: telewizjaniezalezna@gmail.com www.telewizjarepublika.pl Już niebawem nowy punkt widzenia w polskiej telewizji!


Pobierz ppt "Telewizja republika Nowy, polski kanał publicystyczno- informacyjny w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych oraz w internecie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google