Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.bogmar.net www.asdsystems.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem służącym do wydawania środków ochrony pracy pracownika - BHAPOMAT.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.bogmar.net www.asdsystems.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem służącym do wydawania środków ochrony pracy pracownika - BHAPOMAT."— Zapis prezentacji:

1 www.bogmar.net www.asdsystems.pl

2 Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem służącym do wydawania środków ochrony pracy pracownika - BHAPOMAT. Dzięki naszym automatom mogą uniknąć Państwo problemów z wydawaniem pracownikom rękawic roboczych, okularów ochronnych, zatyczek, półmasek oraz wielu innych produktów. Ponadto, dzięki zastosowaniu BHAPOMATU zużycie produktów w zakładach spada od 20 do nawet 50%, co przekłada się na znaczące oszczędności.

3

4

5 - stały dostęp do produktów - 24h - współpraca z kartami elektromagnetycznymi pracowników - oszczędności w zużyciu produktów oraz zmniejszenie kosztów - własne połączenie internetowe do komunikacji z bazą danych - ewidencjonowanie zużytych produktów - automatyczne zarządzanie zaopatrzeniem

6 Stały dostęp do produktów i świadomość pracownika o automatycznym rejestrowaniu wydań przez urządzenie wpływa na naturalny proces obiegu produktów. Pracownik pobiera np. rękawice w momencie, gdy ich potrzebuje i nie tworzy zapasów oraz nie pobiera na cele prywatne.

7 Automat odczytuje 99% używanych w zakładach pracy kart elektromagnetycznych, które służą do ewidencjonowania czasu pracy pracownika. Dzięki temu nie ma potrzeby wprowadzania innych kart elektromagnetycznych.

8 Wprowadzenie BPHOMATU działa bezpośrednio na zmniejszenie zużycia produktów. Przez 24-godzinne rejestrowanie pobrań pracownik ma świadomość o kontroli, co przekłada się na mniejszą liczbę pobrań. Ponadto, przypisanie konkretnych modeli produktów do pracownika minimalizuje ryzyko pobierania złych produktów które na niewłaściwym stanowisku mogą powodować zwiększenie zużycia. BHPOMAT spełnia funkcję magazynu, dzięki czemu klient nie ponosi kosztów związanych z utrzymywaniem stanów magazynowych produktów, ponieważ odbiorca rozliczany jest z wydanych produktów przez automat.

9 Dzięki własnemu połączeniu internetowemu wysyłane jest automatycznie powiadomienie za pomocą e-mail do osoby odpowiedzialnej za uzupełnianie automatu. Osoby odpowiedzialne za automat uzupełniają brakujące produkty do max. 24h

10 Poziom dostępności produktów dla pracownika można ustalać w dowolnej konfiguracji, również mamy możliwość ustalenia minimalnych odstępów czasowych od ostatniego pobrania np. dzień, dwa, trzy, tydzień, miesiąc, przykład konfiguracji poniżej.

11  Mamy do dyspozycji w D540 18 półek a w nich; rękawice skórzane, powlekane, nakrapiane, okulary ochronne, zatyczki, półmaski.  PRACOWNIK 1 - może pobierać rękawice skórzaną (DZ*) i nakrapianą (G*) oraz okulary (M*)  PRACOWNIK 2 - może pobierać rękawice powlekane (T*), półmaski (T*) oraz zatyczki (G*) PRACOWNIK 3 - może pobierać rękawice skórzane (G*), nakrapiane (T*) i powlekane (M*) oraz okulary (T*). *UWAGA litery w nawiasie określają odstęp czasowy od pobrania do pobrania (G)- godzina, (DZ)- dzień, (T)- tydzień, (M)- miesiąc

12 Użytkownik, zidentyfikowany za pomocą karty elektromagnetycznej, uzyskuje dostęp do produktów przypisanych do jego osoby.

13 Po zidentyfikowaniu użytkownika następuje wybranie artykułu. System odblokowuje odpowiednią szufladę. Automat zapala diody przy półkach z możliwymi do pobrania produktami na kolor zielony.

14 Na ekranie wyświetla się numer półki w której dostępny jest wybrany produkt. Otwarcie kasety oznaczonej kontrolką w kolorze zielonym, powoduję zapisanie pobrania przez użytkownika.

15 Automat zbudowany jest z 18 poziomów półek. Półki posiadają regulowane przegródki na wysokość oraz szerokość, co pozwala umieścić w jednym automacie od 90 do 540 produktów o różnych gabarach (od rękawicy po odzież). Nasz innowacyjny system pozwala łączyć z sobą szeregowo automaty, co pozwala w jednej lokalizacji umieścić więcej automatów z jedną jednostką zarządzającą.

16

17

18 System IDS – Integrated Distribution Systems

19

20

21

22

23 Dziękuję DUDYS Maciej Tel. 602 580 880 www.asdsystems.pl


Pobierz ppt "Www.bogmar.net www.asdsystems.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem służącym do wydawania środków ochrony pracy pracownika - BHAPOMAT."

Podobne prezentacje


Reklamy Google