Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Automat do dystrybucji środków ochrony pracy BHPOMAT model D540

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Automat do dystrybucji środków ochrony pracy BHPOMAT model D540"— Zapis prezentacji:

1 Automat do dystrybucji środków ochrony pracy BHPOMAT model D540

2 BHPOMAT model – D540 Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem służącym do wydawania środków ochrony pracy pracownika - BHAPOMAT. Dzięki naszym automatom mogą uniknąć Państwo problemów z wydawaniem pracownikom rękawic roboczych, okularów ochronnych, zatyczek, półmasek oraz wielu innych produktów. Ponadto, dzięki zastosowaniu BHAPOMATU zużycie produktów w zakładach spada od 20 do nawet 50%, co przekłada się na znaczące oszczędności.

3 FILM 1

4 FILM 2

5 NAJWAŻNIEJSZE PLUSY Z KORZYSTANIA Z D540
- stały dostęp do produktów - 24h - współpraca z kartami elektromagnetycznymi pracowników - oszczędności w zużyciu produktów oraz zmniejszenie kosztów - własne połączenie internetowe do komunikacji z bazą danych - ewidencjonowanie zużytych produktów - automatyczne zarządzanie zaopatrzeniem

6 1) Stały dostęp do produktów 24h
Stały dostęp do produktów i świadomość pracownika o automatycznym rejestrowaniu wydań przez urządzenie wpływa na naturalny proces obiegu produktów. Pracownik pobiera np. rękawice w momencie, gdy ich potrzebuje i nie tworzy zapasów oraz nie pobiera na cele prywatne.

7 2) Współpraca z kartami elektromagnetycznymi pracowników
Automat odczytuje 99% używanych w zakładach pracy kart elektromagnetycznych, które służą do ewidencjonowania czasu pracy pracownika. Dzięki temu nie ma potrzeby wprowadzania innych kart elektromagnetycznych.

8 3) Oszczędności w zużyciu produktów = koszty
Wprowadzenie BPHOMATU działa bezpośrednio na zmniejszenie zużycia produktów. Przez 24-godzinne rejestrowanie pobrań pracownik ma świadomość o kontroli, co przekłada się na mniejszą liczbę pobrań. Ponadto, przypisanie konkretnych modeli produktów do pracownika minimalizuje ryzyko pobierania złych produktów które na niewłaściwym stanowisku mogą powodować zwiększenie zużycia. BHPOMAT spełnia funkcję magazynu, dzięki czemu klient nie ponosi kosztów związanych z utrzymywaniem stanów magazynowych produktów, ponieważ odbiorca rozliczany jest z wydanych produktów przez automat.

9 4) Automatyczne zarządzanie zaopatrzeniem
Dzięki własnemu połączeniu internetowemu wysyłane jest automatycznie powiadomienie za pomocą do osoby odpowiedzialnej za uzupełnianie automatu. Osoby odpowiedzialne za automat uzupełniają brakujące produkty do max. 24h

10 POZIOMY DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW DLA UŻYTKOWNIKÓW
Poziom dostępności produktów dla pracownika można ustalać w dowolnej konfiguracji, również mamy możliwość ustalenia minimalnych odstępów czasowych od ostatniego pobrania np. dzień, dwa, trzy, tydzień, miesiąc, przykład konfiguracji poniżej.

11 POZIOMY DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW DLA UŻYTKOWNIKÓW
Mamy do dyspozycji w D półek a w nich; rękawice skórzane, powlekane, nakrapiane, okulary ochronne, zatyczki, półmaski. PRACOWNIK 1 - może pobierać rękawice skórzaną (DZ*) i nakrapianą (G*) oraz okulary (M*) PRACOWNIK 2 - może pobierać rękawice powlekane (T*), półmaski (T*) oraz zatyczki (G*) PRACOWNIK 3 - może pobierać rękawice skórzane (G*), nakrapiane (T*) i powlekane (M*) oraz okulary (T*). *UWAGA litery w nawiasie określają odstęp czasowy od pobrania do pobrania (G)- godzina, (DZ)- dzień, (T)- tydzień, (M)- miesiąc

12 ZASADY DZIAŁANIA - Rozpoznanie użytkownika
Użytkownik, zidentyfikowany za pomocą karty elektromagnetycznej, uzyskuje dostęp do produktów przypisanych do jego osoby.

13 ZASADY DZIAŁANIA - Wybór produktu
Po zidentyfikowaniu użytkownika następuje wybranie artykułu. System odblokowuje odpowiednią szufladę. Automat zapala diody przy półkach z możliwymi do pobrania produktami na kolor zielony.

14 ZASADY DZIAŁANIA - Pobranie produktu
Na ekranie wyświetla się numer półki w której dostępny jest wybrany produkt. Otwarcie kasety oznaczonej kontrolką w kolorze zielonym, powoduję zapisanie pobrania przez użytkownika.

15 PARAMETRY TECHNICZNE I MOŻLIWOŚCI URZĄDZENIA
Automat zbudowany jest z 18 poziomów półek. Półki posiadają regulowane przegródki na wysokość oraz szerokość, co pozwala umieścić w jednym automacie od 90 do 540 produktów o różnych gabarach (od rękawicy po odzież). Nasz innowacyjny system pozwala łączyć z sobą szeregowo automaty, co pozwala w jednej lokalizacji umieścić więcej automatów z jedną jednostką zarządzającą.

16 Przykładowe zdjęcia

17

18 System IDS – Integrated Distribution Systems

19 System IDS – Integrated Distribution Systems

20 System IDS – Integrated Distribution Systems

21 System IDS – Integrated Distribution Systems

22 System IDS – Integrated Distribution Systems

23 Dziękuję DUDYS Maciej Tel


Pobierz ppt "Automat do dystrybucji środków ochrony pracy BHPOMAT model D540"

Podobne prezentacje


Reklamy Google