Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ostatnie 20 lat Samorządu Gminnego w Kunicach. W skład gminy wchodzi 13 wsi. Są to : Bieniowice, Golanka Górna, Grzybiany, Jaśkowice Legnickie, Kunice,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ostatnie 20 lat Samorządu Gminnego w Kunicach. W skład gminy wchodzi 13 wsi. Są to : Bieniowice, Golanka Górna, Grzybiany, Jaśkowice Legnickie, Kunice,"— Zapis prezentacji:

1 Ostatnie 20 lat Samorządu Gminnego w Kunicach

2 W skład gminy wchodzi 13 wsi. Są to : Bieniowice, Golanka Górna, Grzybiany, Jaśkowice Legnickie, Kunice, Miłogostowice, Pątnów Legnicki, Piotrówek, Rosochata, Spalona, Szczytniki nad Kaczawą, Szczytniki Małe, Ziemnice. Według danych z 31 grudnia 2008, gminę zamieszkiwały 5 379 osoby.

3 „Największym atutem gminy jest infrastruktura techniczna. Dzięki pracom, przeprowadzonym w latach 1992-95 każdy budynek ma dostęp do kanalizacji, wody, gazu, telefonu. Jest to ogromny sukces gminy i samorządu.” Kunice – dobre miejsce na Ziemi… Wójt Gminy Kunice Zdzisław Tersa

4 Zbudowano chodniki, parkingi i zainstalowano nowe oświetlenie Wyremontowano wszystkie 4 szkoły: w Kunicach, Spalonej, Bieniowicach i Rosochatej Odnowiono świetlice wiejskie Zadbano o środowisko, wprowadzając segregację śmieci Rokrocznie zapewnia się mieszkańcom możliwość bezpłatnego oddania tzw. elektro-śmieci Odnowiono przystanki W celu lepszej komunikacji z mieszkańcami wprowadzono sms- owy informator o zagrożeniach Zbudowano boiska w Rosochatej, w Bieniowicach, „Orlik” w Spalonej Zbudowano we współpracy z mieszkańcami place zabaw w większości miejscowości Dzięki staraniom samorządu udało się wykonać wiele prac, inwestycji i remontów na terenie wszystkich miejscowości

5 Świetlica w Pątnowie Legnickim Świetlica w Golance Górnej

6 Świetlica Bieniowice Świetlica w Szczytnikach Małych

7 Gimnazjum w Spalonej

8 Szkoła Podstawowa w Bieniowicach Szkoła Podstawowa w Rosochatej

9 Plac zabaw w Miłogostowicach Plac zabaw w Pątnowie Legnickim

10 Plac zabaw w Rosochatej Plac zabaw w Szczytnikach nad Kaczawą

11 Boisko w Bieniowicach Boisko w Szczytnikach nad Kaczawą

12 Boisko „Orlik” w Spalonej Boisko w Rosochatej

13 Remiza w Miłogostowicach w trakcie remontu i po

14 Remiza w Kunicach

15 Segregowanie śmieci w gminie Kunice to nasz wkład w czyste środowisko

16

17

18 Ostatnio Gmina Kunice włączyła się do programu informacji SMS – owych. Wystarczy zarejestrować się i informacje na temat burzy, odłączenia wody czy prądu, ważnych wydarzeń na terenie gminy, zawodów sportowych będą wysyłane na twój telefon. Trzeba tylko wysłać SMS o treści Tak.dle04 na numer 661 000 112. Ostatnio Gmina Kunice włączyła się do programu informacji SMS – owych. Wystarczy zarejestrować się i informacje na temat burzy, odłączenia wody czy prądu, ważnych wydarzeń na terenie gminy, zawodów sportowych będą wysyłane na twój telefon. Trzeba tylko wysłać SMS o treści Tak.dle04 na numer 661 000 112.

19 Karolina Ceglarska Karolina Rusak Karolina Wiaderek Gimnazjum w Spalonej, ul. Legnicka 52, 59 – 216 Kunice pani Ewa Jezierska – Gogulska Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Ostatnie 20 lat Samorządu Gminnego w Kunicach. W skład gminy wchodzi 13 wsi. Są to : Bieniowice, Golanka Górna, Grzybiany, Jaśkowice Legnickie, Kunice,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google