Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach 20 lat minęło jak jeden dzień... Samorząd gminy Niemce.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach 20 lat minęło jak jeden dzień... Samorząd gminy Niemce."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach 20 lat minęło jak jeden dzień... Samorząd gminy Niemce

2 Fotografie z dawnych lat Centrum Niemiec oraz Urząd Gminy w 1997 roku.

3 Dawniej gmina Niemce kojarzyła się ze spokojną, nieco ponurą miejscowością. Przez ostatnie dwadzieścia lat zaszły w niej radykalne zmiany: Oznakowane przejścia dla pieszych oraz chodniki zwiększyły poczucie bezpieczeństwa Ochrona środowiska stała się priorytetem Powstały miejsca umożliwiające rozwój fizyczny i intelektualny Wybudowano drogi i ścieżki rowerowe 20 lat minęło jak jeden dzień Fragment rozmowy z Panem Wiesławem Dudą – mieszkańcem Niemiec

4 Bezpieczeństwo Przejścia dla pieszych, chodniki oraz sygnalizacja świetlna zwiększają poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają życie codzienne mieszkańcom.

5 Szkolnictwo i edukacja Zespół Szkół w Niemcach Konkurs recytatorski w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemcach

6 Rozwój sportu Po prawej stronie: Drużyna piłkarska GKS Niemce Po lewej: regulamin korzystania z obiektu sportowego „Orlik 2012”

7 Ekologia Oczyszczalnia ścieków Aleja lipowa – ok. 900 sztuk lip liczących ponad 100 lat – największy pomnik przyrody na Lubelszczyźnie Wniosek o dofinansowanie kosztów unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest

8 Ewelina Duda 1993, klasa I lo a Angelika Woźniak 1993, klasa I lo b Zespół Szkół Ponadgimnazjalych w Niemcach Ul. Różana 8, 21-025 Niemce Opiekun-Marzena Węgrzynowska marylka-w@wp.pl W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach 20 lat minęło jak jeden dzień... Samorząd gminy Niemce."

Podobne prezentacje


Reklamy Google