Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wnioski na temat: Jak jest?. 1.Samorząd nic nie robi. 2.Służy tylko do organizowania kiepskich technicznie apeli. 3.Losowanie szczęśliwego numerka. 4.Nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wnioski na temat: Jak jest?. 1.Samorząd nic nie robi. 2.Służy tylko do organizowania kiepskich technicznie apeli. 3.Losowanie szczęśliwego numerka. 4.Nie."— Zapis prezentacji:

1 Wnioski na temat: Jak jest?

2 1.Samorząd nic nie robi. 2.Służy tylko do organizowania kiepskich technicznie apeli. 3.Losowanie szczęśliwego numerka. 4.Nie wiadomo o co chodzi. 5.Ciężko uzyskać informacje. 6.Nie ma na nic wpływu. 7.Nie wiadomo kto jest w samorządzie. 8.Nie wywiązują się ze swoich obowiązków. 9.Praca samorządu jest zła. 10.Nie widać samorządu. 11.Brak imprez integracyjnych. Negatywne oceny

3 Pozytywne oceny 1.Jest dobrze 2.Jest w porządku 3.Pracuje dobrze dzięki ingerencji nauczyciel.

4 Wnioski na temat: Jak powinno być

5 1.Samorząd powinien walczyć o prawa, a nauczyciele nie powinni się na nich za to mścić 2.Samorząd powinien zacząć robić coś co będzie widoczne w szkole. 3.Powinien bardziej interesować się szkolą 4.Powinien angażować więcej ludzi ze szkoły 5.Numerek powinien być losowany sprawiedliwie 6.Integracja uczniów z samorządem 7.Nauczyciele nie powinni mieć zawsze racji. 8.Organizacja. 9.Powinni posiadać wiedzę w zakresie zarządzania aby rzeczywiście zmienić stan rzeczy. 10.Powinien być bardziej widoczny. 11.Lepszy przekaz informacji pomiędzy samorządem a resztą społeczeństwa szkoły.

6 Wnioski na temat: Co zrobić aby było lepiej?

7 1.Samorząd powinien być bardziej samodzielny. 2.Uczniowie powinni brać udział w życiu szkoły. 3.Samorząd powinien mieć wpływ na zmianę nauczycieli. 4.Zmiana opiekuna samorządu. 5.Stały samorząd. 6.”Wziąć się do roboty” 7.Lepsze osoby. 8.Całkowita zmiana radiowęzła. 9.Dbanie o dobre imię szkoły, a nie poszczególnych osób. 10.Określić kompetencje ludzi w samorządzie oraz ich obowiązki. 11.Organizowanie spotkań z przewodniczącymi klas. 12. Kilka osób uważa ze nic nie trzeba zmieniać.


Pobierz ppt "Wnioski na temat: Jak jest?. 1.Samorząd nic nie robi. 2.Służy tylko do organizowania kiepskich technicznie apeli. 3.Losowanie szczęśliwego numerka. 4.Nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google