Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zajęcia prowadzone w ramach EFS Szkoła Podstawowa Nr 15 w Tarnowie język angielski mgr Urszula Karpała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zajęcia prowadzone w ramach EFS Szkoła Podstawowa Nr 15 w Tarnowie język angielski mgr Urszula Karpała."— Zapis prezentacji:

1 Zajęcia prowadzone w ramach EFS Szkoła Podstawowa Nr 15 w Tarnowie język angielski mgr Urszula Karpała

2 Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są dla grupy uczniów z klasy trzeciej w ramach projektu “Równym krokiem w przyszłość” i mają na celu: wyrównanie szans edukacyjnych oraz kształtowanie kluczowych kompetencji. Redagowanie gazetki w języku angielskim pozwala nam osiągnąć zaplanowane cele.

3 Jednocześnie stanowimy jeden zespół redakcyjny i wszyscy odpowiadamy za naszą gazetkę. Pracujemy w zespole, dzielimy się zadaniami, każdy jest za coś odpowiedzialny.

4 Uświadamiamy sobie swoje mocne i słabe strony. Każdy wybiera zadania, z którymi sobie najlepiej radzi. Dzięki temu wzrasta wiara we własne możliwości oraz przekonanie, że nie każdy musi być najlepszy we wszystkim, aby osiągnąć sukces.

5 Wykorzystujemy narzędzie, jakim jest język obcy do komunikowania się.

6

7 Wybieramy tematy aktualne i ważne dla uczniów szkoły podstawowej, łączymy wiedzę i umiejętności z różnych przedmiotów.

8

9

10 Zwiększamy swoją motywację do nauki języka, ponieważ jest on nam potrzebny do konkretnego celu. Im więcej umiemy, tym bardziej ciekawe i atrakcyjne formy możemy zamieścić w naszej gazetce.

11 Budujemy i utrwalamy wiarę we własne możliwości, poprzez tworzenie ciekawego produktu, który następnie reklamujemy i sprzedajemy!

12 Umiemy szukać informacji i je segregować oraz przedstawiać w ciekawy sposób. Znamy różne formy wypowiedzi, czerpiemy pomysły z książek oraz wymyślamy własne.

13

14

15

16 Ćwiczymy punktualność, systematyczność, odpowiedzialność za słowo.


Pobierz ppt "Zajęcia prowadzone w ramach EFS Szkoła Podstawowa Nr 15 w Tarnowie język angielski mgr Urszula Karpała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google