Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pożegnanie Jana Pawła II w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pożegnanie Jana Pawła II w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu."— Zapis prezentacji:

1 Pożegnanie Jana Pawła II w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu

2 Jan Paweł II 18 V 1920 – 2 IV 2005 Szukałem Was, teraz Wy przyszliście do mnie i za to Wam dziękuję! Jan Paweł II Vi ho cerato, odesso voi siete venuti da me e per questo vi ringrazio Joannes Paulus PP. II

3 Ołtarz Papieski w Starym Sączu jest żywym pomnikiem Jana Pawła II, do którego nieustannie pielgrzymują wierni, aby spotkać się duchowo ze swoim Papieżem - Polakiem. Również w tych ciężkich i trudnych dniach po Jego śmierci wypełniliśmy Starosądeckie Błonia modlitwą i zadumą.

4 Atmosferę tamtych dni podkreślają zdjęcia dokumentalne oraz sercem pisane słowa w Księdze Kondolencyjnej.

5 Boże miałeś wielu świętych Boże miałeś wielu świętych My mieliśmy jednego Teraz Ty masz wszystkich A nam pozostały łzy. Justyna P.

6 A Ty jak wtedy, przed prawie 27 laty, wiedziałeś jak należy postąpić. Pozostawiłeś swą barkę na brzegu i wyruszyłeś na nowy łów. I chociaż łzy same cisną się do oczu, nie lękamy się, bo pozostaniesz w naszych sercach … na zawsze. Śpij dobrze TATUSIU! W sobotni wieczór Pan ponownie spojrzał na Ciebie, Jego usta znów wymówiły Twe imię,

7 Straciliśmy największego Polaka …płacz Polsko! On nauczył nas jak pięknie żyć i umierać, Nauczył nas wszystkiego, Raduj się Polsko! Pan przyjął Go do siebie! Rodzina F. Pokazał drogę prawdy. Nie zmarnujmy tego!

8 Dlaczego?! To pytanie zadają tysiące… miliony ludzi … … Bóg dał… … Bóg wziął Marzena

9 Kochany Ojcze wiem, że to musiało się stać. Bardzo Cię kocham i wiem, że nigdy o mnie nie zapomnisz, bo jesteś święty. Kocham Cię! Jacek O.

10 Boże spraw, aby tęsknota za naszym Karolem i specyficzna miłość do Niego wydała dobre owoce, zmieniając nas w ludzi prawych i uczciwych. Dorota D. Ogromny smutek zagościł w moim sercu…

11

12 Boże, nie pytam czemu nam go wziąłeś… że Go nam dałeś… Rodzina K. …lecz dziękuję,

13 Umarłeś Ojcze Święty Odszedłeś …. bo tak chciał Bóg! Myśmy zostali sami Wieczny przekroczyłeś próg Lecz zawsze będziesz z nami Jan B.

14 I zjednoczyłeś ludzi w Polsce i na wszystkich kontynentach… …Swoim cierpieniem i śmiercią rzuciłeś na kolana cały świat

15

16 …Zawsze byłeś moim drogowskazem i zawsze nim zostaniesz.. Kinga Tatusiu dziękujemy Ci za 26 lat Twojego pontyfikatu Anna P.

17 Przychodzimy do Ciebie, my młodzi… Przychodzimy do Twoich słów… Często późno… Tak nam bardzo Ciebie brak… Teraz czujemy, że straciliśmy Ojca…

18 Tak wiele zrobiłeś, A tak niewiele chciałeś… Rodzina S. Byłeś naszym słońcem! Zgasłeś i pozostawiłeś nieukojony ból. Iza O.

19

20 Podążamy Podążamy Twoimi ścieżkami – ścieżkami tajemniczego ogrodu miłości i pokoju… Zaszczepiłeś w nas żywy obraz Jezusa, swoją dobrocią i czułością otoczyłeś nasze serca, którym pozwoliłeś zakwitnąć jak kwiatom w modlitwie, wierze i nadziei … Twój uśmiech rozświetla nasze dusze … Martyna

21 Wszyscy piszą - Kocham Cię, a przecież to oczywiste, bo kto nie kocha swojego Tatusia Kaśka

22 Karola Wojtyły Boże Boże spraw, abyśmy byli napełnieni taką siłą, taka wolą czynienia dobra i taką miłością jaką wypełniona była cała istota Izabela S.

23 Ojcze Ojcze Święty byłeś wielkim człowiekiem Nie – jesteś nadal wielkim człowiekiem! Jesteś kimś bliskim, wyjątkowym Jesteś współczesnym prorokiem Głoszącym Ewangelię na cały świat, Orędownikiem pokoju…. … Żegnaj Papieżu Polaku! Marcin B.

24 Jeszcze nigdy w historii ludzkości jednego człowieka nie kochało tak wielu. Jeszcze nigdy jeden człowiek nie kochał tak wielu.. Ewa, Janusz i Dianka F.

25 Bądź naszym Aniołem, anioły nigdy nie umierają… …Odszedłeś… bo miejsce Aniołów jest w niebie… Sylwia

26 Tak WIELKIEMU - tacy maluczcy…


Pobierz ppt "Pożegnanie Jana Pawła II w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google