Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nokia 3210 Model ten zyskał dużą popularność, ponieważ Można z niego wysyłać wiadom. graficzne (Dzisiaj MMS). Najbardziej popularny był w Polsce. Dlaczego??Dlatego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nokia 3210 Model ten zyskał dużą popularność, ponieważ Można z niego wysyłać wiadom. graficzne (Dzisiaj MMS). Najbardziej popularny był w Polsce. Dlaczego??Dlatego."— Zapis prezentacji:

1

2 Nokia 3210 Model ten zyskał dużą popularność, ponieważ Można z niego wysyłać wiadom. graficzne (Dzisiaj MMS). Najbardziej popularny był w Polsce. Dlaczego??Dlatego że miał kabel M-Bus*, który pozwalał zainstalować zmodyfikowane oprogramowanie. Co ciekawe nokia 3210 w wersji europejskiej nie posiadała wibracji, w wersji aziatyckiej były wibracje.

3 Nokia 3310 Nokia 3310 pochodzi ze serii S30, który był dostępny do kupienia w Europie. Telefon ten jest najbardziej znanym telefonem firmy Nokii. Co ciekawe był wyprodukowany w 2000 roku.

4 Nokia 8310 Telefon ten jako pierwszy posiadał nie zielony lecz biały ekran. Miał też jako jedyny z firmy nokii podczerwień..

5 Nokia 6610i Jest to telefon, który pochodził ze serii S40. Jest to taki sam telefon co Nokia 6610 jednakże posiada aparat.

6 Koniec PS. Będzie następna część


Pobierz ppt "Nokia 3210 Model ten zyskał dużą popularność, ponieważ Można z niego wysyłać wiadom. graficzne (Dzisiaj MMS). Najbardziej popularny był w Polsce. Dlaczego??Dlatego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google