Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Decolink.pl przedstawia choinki znanego holenderskiego projektanta Franka Vissera Może staną się dla Ciebie inspiracją do stworzenia oryginalnego świątecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Decolink.pl przedstawia choinki znanego holenderskiego projektanta Franka Vissera Może staną się dla Ciebie inspiracją do stworzenia oryginalnego świątecznego."— Zapis prezentacji:

1 Decolink.pl przedstawia choinki znanego holenderskiego projektanta Franka Vissera Może staną się dla Ciebie inspiracją do stworzenia oryginalnego świątecznego drzewka we własnym domu? Choinki znanych projektantów

2 Choinka intelektualisty Nie wymaga dużego nakładu pracy. Wystarczy poprzekładać książki na półkach i … już świąteczne drzewko gotowe!

3 Choinka liściasta Nieco przewrotna eko choinka – z papieru.

4 Choinka z kreskówki Choinka wykonana z kolorowych taśm jakby żywcem wyjęta z kreskówki dla dzieci. Na zdjęciu w zestawieniu z taboretami Philipa Starcka

5 Choinka studencka Tę choinkę polecamy szczególnej uwadze studentów - w naszym odczuciu, reprezentuje akademikową awangardę.

6 Drzewo Życzeń, które się spełniają Drzewo Życzeń – to pomysł na oryginalną dekorację świąteczną dla życzliwych. Kształt, kontrastujące ze sobą czerń i ciepła żółć tworzą niepowtarzalny klimat tej choinki. Jeśli dodać do tego nietypowy surowiec, z którego została wykonana – piankę izolacyjną – mamy gotową receptę na prawdziwy dizajnerski majstersztyk.

7 Choinka - konfetti Choinka z kartonu, ścinków papieru i szpilek.

8 Choinka w stylu vintage Choinka w stylu vintage. Pełna kontrastów czarno – biała kompozycja łącząca nowoczesność konstrukcji z elementami stylowymi. Wykonana z listewek i wieszaka na ubrania pokrytych warstwą czarnej farby. Końcowy świąteczny klimat uzyskano umieszczając na niej staromodne świeczki. Całość ustawiono na pełnym szyku dywanie, który powstał z arkusza czarnego papieru przy użyciu białej farby w sprayu i koronkowego obrusa jako szablonu.

9 Choinka miłośnika staroci Spowite w zimową biel wymyślne witrynki z targu staroci ustawione jedna na drugiej budzą jednoznaczne s kojarzenie. Umieszczenie światełek wewnątrz i gwiazdy na szczycie dopełnia całości wrażenia. Taka choinka świetnie odnajdzie się w stylowym wnętrzu. Po świętach jej poszczególne elementy mogą powrócić na swoje dotychczasowe miejsce.

10 Choinka minimalisty Złote drzewko uformowane z papieru ozdobnego.

11 Choinka origami Wykonana z małych kolorowych papierków przypiętych do ściany.

12 Świąteczne drzewko pomarańczowe Geometria takiej choinki upiększy każde nowoczesne lub typowo pop- artowe wnętrze. Oryginalny efekt uzyskano malując na ścianie kształt choinki i ozdabiając go drewnianymi figurkami zwierząt wyeksponowanymi na półkach z drewnianych pudełek. Całość pomalowano czarną farbą. Małe pomarańcze stały się odpowiednikiem tradycyjnych bombek.

13 Więcej szczegółów - www.decolink.pl NASTĘPNY SLAJD Klh;jkh;khj Prześlij kartkę świąteczną z choinką Franka Vissera Aby wysłać kartkę wejdź na www.decolink.pl KLIKNIJ TUTAJ Klh;jkh;khj Konkurs – wyślij zdjęcie swojej choinki Każdy kto do 31.12.2008r. wyśle zdjęcie na adres choinka@decolink.pl otrzyma od nas prezent, jego choinka ukaże się na www.decolink.pl, Zabaw się z nami! KLIKNIJ TUTAJ

14 KLIKNIJ TUTAJ Zdjęcia: Mirjam Bleeker Produkcja: IJM (www.ijm.nl) Stylizacja: Frank Visser, John Biesheuvel, Liza Witte Choinki Franka Vissera przedstawił Wam portal: w którym znajdziecie poręczny katalog dobrych firm oraz ciekawych produktów oraz wiele innych ciekawostek z branży wystroju wnętrz

15


Pobierz ppt "Decolink.pl przedstawia choinki znanego holenderskiego projektanta Franka Vissera Może staną się dla Ciebie inspiracją do stworzenia oryginalnego świątecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google