Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Choinki znanych projektantów

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Choinki znanych projektantów"— Zapis prezentacji:

1 Choinki znanych projektantów
Decolink.pl przedstawia choinki znanego holenderskiego projektanta Franka Vissera Może staną się dla Ciebie inspiracją do stworzenia oryginalnego świątecznego drzewka we własnym domu?

2 Choinka intelektualisty
Nie wymaga dużego nakładu pracy. Wystarczy poprzekładać książki na półkach i … już świąteczne drzewko gotowe!

3 Choinka liściasta Nieco przewrotna eko choinka – z papieru.

4 Choinka z kreskówki Choinka wykonana z kolorowych taśm jakby żywcem wyjęta z kreskówki dla dzieci. Na zdjęciu w zestawieniu z taboretami Philipa Starcka

5 Choinka studencka Tę choinkę polecamy szczególnej uwadze studentów - w naszym odczuciu, reprezentuje akademikową awangardę.

6 Drzewo Życzeń, które się spełniają
Drzewo Życzeń – to pomysł na oryginalną dekorację świąteczną dla życzliwych. Kształt, kontrastujące ze sobą czerń i ciepła żółć tworzą niepowtarzalny klimat tej choinki. Jeśli dodać do tego nietypowy surowiec, z którego została wykonana – piankę izolacyjną – mamy gotową receptę na prawdziwy dizajnerski majstersztyk.

7 Choinka - konfetti Choinka z kartonu, ścinków papieru i szpilek.

8 Choinka w stylu vintage
Choinka w stylu vintage. Pełna kontrastów czarno – biała kompozycja łącząca nowoczesność konstrukcji z elementami stylowymi. Wykonana z listewek i wieszaka na ubrania pokrytych warstwą czarnej farby. Końcowy świąteczny klimat uzyskano umieszczając na niej staromodne świeczki. Całość ustawiono na pełnym szyku dywanie , który powstał z arkusza czarnego papieru przy użyciu białej farby w sprayu i koronkowego obrusa jako szablonu.

9 Choinka miłośnika staroci
Spowite w zimową biel wymyślne witrynki z targu staroci ustawione jedna na drugiej budzą jednoznaczne skojarzenie. Umieszczenie światełek wewnątrz i gwiazdy na szczycie dopełnia całości wrażenia. Taka choinka świetnie odnajdzie się w stylowym wnętrzu. Po świętach jej poszczególne elementy mogą powrócić na swoje dotychczasowe miejsce.

10 Choinka minimalisty Złote drzewko uformowane z papieru ozdobnego.

11 Choinka origami Wykonana z małych kolorowych papierków przypiętych do ściany.

12 Świąteczne drzewko pomarańczowe
Geometria takiej choinki upiększy każde nowoczesne lub typowo pop-artowe wnętrze. Oryginalny efekt uzyskano malując na ścianie kształt choinki i ozdabiając go drewnianymi figurkami zwierząt wyeksponowanymi na półkach z drewnianych pudełek. Całość pomalowano czarną farbą. Małe pomarańcze stały się odpowiednikiem tradycyjnych bombek.

13 Prześlij kartkę świąteczną z choinką Franka Vissera
Klh;jkh;khj Prześlij kartkę świąteczną z choinką Franka Vissera Aby wysłać kartkę wejdź na KLIKNIJ TUTAJ Konkurs – wyślij zdjęcie swojej choinki Każdy kto do r. wyśle zdjęcie na adres otrzyma od nas prezent, jego choinka ukaże się na  Zabaw się z nami! KLIKNIJ TUTAJ Klh;jkh;khj Więcej szczegółów - NASTĘPNY SLAJD

14 Choinki Franka Vissera przedstawił Wam portal:
w którym znajdziecie poręczny katalog dobrych firm oraz ciekawych produktów oraz wiele innych ciekawostek z branży wystroju wnętrz KLIKNIJ TUTAJ Zdjęcia: Mirjam Bleeker Produkcja: IJM ( Stylizacja: Frank Visser, John Biesheuvel, Liza Witte

15


Pobierz ppt "Choinki znanych projektantów"

Podobne prezentacje


Reklamy Google