Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Koło Naukowe Modelowania Finansowego

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Koło Naukowe Modelowania Finansowego"— Zapis prezentacji:

1 Koło Naukowe Modelowania Finansowego
Wydział Matematyki Stosowanej

2 Opiekun Naukowy: dr inż. Jerzy Dzieża
Siedziba: budynek B7 pokój 33 Strona WWW: Ilość członków koła: 97 osób

3 KNMF to: matematyka finansowa i ubezpieczeniowa
praca wielu pokoleń studentów ponad 400 absolwentów młodzi, zdolni i pracowici ludzie potencjał drzemiący w umysłach ścisłych

4 ZARZĄD KOŁA : Katarzyna Piechnik – prezes Wioleta Kulpa Jakub Mikrut
Mateusz Płaziak Elżbieta Zelek

5 Profil działalności: Koło skupia studentów matematyki stosowanej zainteresowanych tematyką finansową i ubezpieczeniową. W naszej działalności zajmujemy się zastosowaniami matematyki ww. sektorach, a także sektorze giełdowym. Realizujemy liczne projekty mające na celu uzupełnienie i poszerzenie wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach.

6 Aktywność koła: organizacja spotkań członków, na których wygłaszamy referaty na interesujące nas tematy; koordynowanie spotkań z przedstawicielami firm z branży; wizyty w siedzibach firm; organizowanie wyjazdów integracyjno-szkoleniowych; spotkania grup samokształceniowych (np. sekcja aktuarialna); udział w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów (Akademia ProTRADERA, Szkolenie Hedge Fund Universe, Kurs VBA); wysyłanie do członków koła Newslettera KNMF oraz cotygodniowej Piguły Informacji Giełdowych; udział (czynny i bierny) w konferencjach naukowych; organizacja Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej.

7 III Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej
„Inżynieria finansowa w różnych sektorach gospodarki” r.

8 Tegoroczna Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej będzie już 3 edycją ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Koło Naukowe Modelowania Finansowego działającego przy Wydziale Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Głównym celem Konferencji jest umożliwienie uczestnikom poszerzenia wiedzy z zakresu metod matematycznych stosowanych w finansach, inwestycjach, ubezpieczeniach i zarządzaniu ryzykiem, jak również nawiązania kontaktów z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.


Pobierz ppt "Koło Naukowe Modelowania Finansowego"

Podobne prezentacje


Reklamy Google