Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Olimpiada o Wielkich Polakach

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Olimpiada o Wielkich Polakach"— Zapis prezentacji:

1 Olimpiada o Wielkich Polakach
Album fotograficzny Olimpiada o Wielkich Polakach

2 Olimpiada o Wielkich Polakach
Od 14 już lat Wydział nauki Katolickiej w Przemyślu oraz Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym organizują Regionalną Olimpiadę Wiedzy o Wielkich Polakach. Jeden z etapów tej Olimpiady odbywa się w Sanoku i jest koordynowany przez doradcę metodycznego ds. katechezy przy sanockim CDN x. Jacka Michno.

3

4 Olimpiada o Wielkich Polakach
Gimnazjaliści poznają w tym roku szkolnym postać św. Jana z Dukli. Etap, który odbył się w rejonie sanockim 20 lutego br. zgromadził 74 uczniów z 25 szkół. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać pisemny test oparty o literaturę źródłową dotyczący życia i działalności św. Jana z Dukli. Po części pisemnej w Gimnazjum nr 4 w Sanoku uczestnicy przeszli do parafii pw. Chrystusa Króla na poczęstunek. Tam też oczekiwali ogłoszenia wyników Olimpiady.

5

6

7 Olimpiada o Wielkich Polakach
Po dokładnym sprawdzeniu testów ogłoszono zwycięzców. Są nimi: 1 miejsce: Ewa Hnat, Gimnazjum nr 1 w Sanoku, 57 punktów, opiekun Siostra Agata Wań 2 miejsce: Agnieszka Mazur, Gimnazjum nr 1 w Przysietnicy, 53 punkty, opiekun ks. Adam Świsterski, 3 miejsce: Dorota Cyparska, Gimnazjum nr 1 w Przysietnicy, 52 punkty, opiekun ks. Adam Świsterski, 4 miejsce: Weronika Szczepek, Gimnazjum w Brzozowie, 50 punktów, opiekun ks. Paweł Storek, 5 miejsce: Gabriela Pastuszczak, Gimnazjum w Pobiednie, 48 punktów, opiekun ks. Bogdan Nitka Ogółem z 25 szkół, które wzięły udział w etapie szkolnym do Olimpiady przystąpiło ok. 345 uczniów.

8

9 Olimpiada o Wielkich Polakach
Chcemy wyrazić wdzięczność Dyrekcji Gimnazjum nr 4 w Sanoku za umożliwienie przeprowadzenia w szkole pisemnego testu. Dziękujemy także ks. proboszczowi Andrzejowi Szkole za umożliwienie spotkania przy parafii i udostępnienie sal na wspólny posiłek. Okazujemy wdzięczność tym wszystkim, którzy podjęli trud przygotowania młodzieży do Olimpiady. Mamy tutaj na myśli katechetów świeckich, siostry zakonne oraz księży katechizujących w szkołach. Koordynatorem przebiegu etapu Olimpiady w rejonie sanockim był doradca metodyczny ks. Jacek Michno. Zamieszczamy także kilka zdjęć z tego ważnego wydarzenia.

10

11

12

13

14

15

16


Pobierz ppt "Olimpiada o Wielkich Polakach"

Podobne prezentacje


Reklamy Google