Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miniprzedsiębiorstwo

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miniprzedsiębiorstwo"— Zapis prezentacji:

1 Miniprzedsiębiorstwo
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W ŻYRARDOWIE

2 Działalność miniprzedsiębiorstwa
Nasza firma proponuje własnoręcznie robione świeczniki tworzone na zasadzie ozdabiania szklanych naczyń. Sprzedaż prowadzona będzie na terenie powiatu żyrardowskiego i najbliższych okolic. Nasze świeczniki wyróżnia niezwykle wysoka jakość oraz dokładność ich wykonania. Produkty kierowane są do osób od wieku gimnazjalnego aż po osoby starsze. Mogą one być wyposażeniem domów, ale świetnie sprawdzą się również jako prezent na różne okazje.

3 Misja firmy Nasza firma jest popularna wśród uczniów naszej szkoły oraz mieszkańców Żyrardowa i okolic. Jesteśmy znani z jakości i trwałości naszych towarów oraz dbamy o ich ładny wygląd. Wytwarzamy towary na zamówienie i słyniemy ze swojej niezawodności i skrupulatności. Nasze ozdoby są jedyne w swoim rodzaju co wyróżnia naszą firmę spośród innych.

4 Wizja firmy Na koniec roku 2017 firma „SKYLER” jest znana na terenie całego powiatu żyrardowskiego z wytwarzania najwyższej jakości świeczników typu handmade. Prowadzona jest sprzedaż przez własną stronę internetową firmy, która cieszy się sporym zainteresowaniem w całej Polsce.

5 Skład miniprzedsiębiorstwa
Dyrektor naczelny – Aleksandra Cebula Dyrektor ds. finansów – Julia Pałuba Dyrektor ds. marketingu – Aleksandra Gałęziewska Wspólnicy: - Marta Pałuba - Oliwia Wisławska - Justyna Łasica - Martyna Wiśniewska - Agnieszka Kamińska - Marlena Rykaczewska - Izabela Gontarczyk


Pobierz ppt "Miniprzedsiębiorstwo"

Podobne prezentacje


Reklamy Google