Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Bezpieczne go Internetu. Różne Rzeczy o Dniu Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Bezpieczne go Internetu. Różne Rzeczy o Dniu Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą"— Zapis prezentacji:

1 Dzień Bezpieczne go Internetu

2 Różne Rzeczy o Dniu Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mająca na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mająca na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Dzień Bezpiecznego Internetu został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu "Safer Internet. Chodzi głównie o to, by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów internetowych. Dzień Bezpiecznego Internetu został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu "Safer Internet. Chodzi głównie o to, by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów internetowych.

3 Dzień Bezpiecznego Internetu w Polsce W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Fundacje Dzieci Niczyje oraz NASK, odpowiedzialne za realizację programu "Safer Internet" w Polsce. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Fundacje Dzieci Niczyje oraz NASK, odpowiedzialne za realizację programu "Safer Internet" w Polsce. Co roku, organizatorzy zachęcają szkoły, organizacje pozarządowe, firmy i prywatne osoby do realizowania przez cały luty lokalnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów. Co roku, organizatorzy zachęcają szkoły, organizacje pozarządowe, firmy i prywatne osoby do realizowania przez cały luty lokalnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.

4 Word Wide Web Internet został stworzony dla tego żeby ludzie byli cały czas na bieżąco. Internet został stworzony dla tego żeby ludzie byli cały czas na bieżąco. Najsłynniejszą przeglądarkę, która się nazywała Internet Explorer Najsłynniejszą przeglądarkę, która się nazywała Internet Explorer stworzył Microsoft. stworzył Microsoft.

5 Niekorzyść Internetu Niektórzy ludzie wykorzystują Internet do nieładnych rzeczy np. wprowadzenie do komputera przez @-mail szkodliwych dla komputera wirusów ! Niektórzy ludzie wykorzystują Internet do nieładnych rzeczy np. wprowadzenie do komputera przez @-mail szkodliwych dla komputera wirusów !

6 Opracował Mateusz Nenko Korzystałem z wielu stron internetowych : http://images.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=d zie%C5%84%20bezpiecznego%20internetu&lr=&aql=& oq=&gs_rfai=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi http://images.google.pl/images?um=1&hl=pl&lr=&tbs= isch%3A1&sa=1&q=microsoft&aq=f&aqi=&aql=&oq=& gs_rfai=&start=0 http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Bezpieczneg o_Internetu I wielu innych


Pobierz ppt "Dzień Bezpieczne go Internetu. Różne Rzeczy o Dniu Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google