Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

THOMAS TWIN TT AQUAFILTER

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "THOMAS TWIN TT AQUAFILTER"— Zapis prezentacji:

1

2 THOMAS TWIN TT AQUAFILTER
DLACZEGO WŁAŚNIE ON ?

3 Ważne nie tylko dla alergików
Wessane do odkurzacza drobiny kurzu, pyłki, roztocza i inne alergeny pozostają w filtrze wodnym – nie wydostają się ponownie do otoczenia , jak to się dzieje w innych odkurzaczach. Bezworkowy system zbierania kurzu eliminuje konieczność niehigienicznej wymiany worków i dbania o ich zapas. Podczas pracy z tym odkurzaczem nie pojawia się charakterystyczny przykry zapach (pochodzący np. od sierści zwierząt) 100% siły ssania agregatu utrzymywane jest przez cały cykl odkurzania - nie występuje zjawisko zatykania filtrów. Ma możliwość zbierania rozlanych płynów (rozlane wino czy kawa, zebrane odpowiednio szybko nie pozostawią plam na wykładzinie)

4 BUDOWA ZWARTA BUDOWA - pozwala łatwo utrzymać odkurzacz w czystości, brak odstających części mogących ulec uszkodzeniu PERFEKCYJNE WYKONANIE – idealnie dopasowane elementy zapewniają absolutną szczelność. Umożliwia to obniżenie mocy silnika przy zachowaniu niezmiennie wysokiej siły ssania - oszczędność energii elektrycznej MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI – zapewniają bezproblemowe użytkowanie odkurzacza przez wiele lat – zakup na lata = dobra inwestycja NIEMIECKA PRODUKCJA – GWARANCJA SOLIDNOŚCI WYKONANIA I NIEZAWODNOŚCI

5 POTRÓJNY SYSTEM FILTRACJI
FILTRACJA POTRÓJNY SYSTEM FILTRACJI ZATRZYMUJĄCY 99,999% KURZU DWUSTOPNIOWY FILTR WODNY -FILTR CIŚNIENIOWY -FILTR BEZWŁADNOŚCIOWY TYPU AQUA-CYKLON FILTR HEPA

6 FILTR CIŚNIENIOWY CZTERY DYSZE WTRYSKUJĄ MGŁĘ WODNĄ W SŁUP ZASYSANEGO POWIETRZA WIĄŻĄC TRWALE DROBNE PYŁKI I ALERGENY. OPATENTOWANY SYSTEM ZAPEWNIAJĄCY NIESPOTYKANĄ SKUTECZNOŚĆ FILTRA WODNEGO

7 FILTR BEZWŁADNOŚCIOWY AQUA-CYKLON
PYŁ, KURZ I INNE ZANIECZYSZCZENIA ZWIĄZANE Z WODĄ OSADZAJĄ SIĘ NA DNIE

8 FILTR HEPA FILTR HEPA JEST DODATKOWĄ ZAPORA DLA CZĄSTECZEK O ŚREDNICY 0,3 µm, takich jak bakterie, dym tytoniowy czy aerozole ZASTOSOWANIE FILTRA WODNEGO WYSOKIEJ SPRAWNOŚCI POWODUJE, IŻ FILTR HEPA NIE WYMAGA CZĘSTEGO MYCIA LUB WYMIANY

9 EKSPLOATACJA BEZPROBLEMOWY MONTAŻ NIEKŁOPOTLIWE CZYSZCZENIE
ELEKTRONICZNE STEROWANIE MOCĄ ŁATWE MANEWROWANIE

10 BEZPROBLEMOWY MONTAŻ MONTAŻ ODKURZACZA JEST PROSTY A POŁĄCZONE ELEMENTY STANOWIĄ SZCZELNY UKŁAD, DZIĘKI CZEMU MOC SILNIKA WYKORZYSTYWANA JEST BARDZO EKONOMICZNIE. POZWALA TO NA ZASTOSOWANIE SILNIKA O MNIEJSZEJ MOCY PRZY JEDNOCZESNYM ZACHOWANIU NIEZMIENNIE WYSOKIEJ SIŁY CIĄGU ODKURZACZA (aż 230 mbar).

11 PROSTE CZYSZCZENIE ROZMONTOWANIE I UMYCIE ELEMENTÓW PO PRACY NIE SPRAWIA TRUDNOŚCI. ODPOWIEDNIE UKSZTAŁTOWANE ZBIORNIKA UŁATWIA JEGO OPRÓŻNIENIE, A WSZYSTKIE CZĘŚCI DAJĄ SIĘ ŁATWO UMYĆ I WYSUSZYĆ.

12 STEROWANIE MOCĄ TOUCH-TRONIC ELEKTRONICZNY SYSTEM STEROWANIA MOCĄ SILNIKA POZWALA PŁYNNIE DOSTOSOWAĆ MOC SSANIA DO RÓŻNYCH POTRZEB.

13 ŁATWE MANEWROWANIE CZTERY POKRYTE GUMĄ I OPTYMALNIE ROZMIESZCZONE KOŁA ZAPEWNIAJĄ ŁATWOŚĆ MANEWROWANIA PODCZAS PRACY ODKURZACZA IDEALNE WYWAŻENIE I ERGONOMICZNY UCHWYT UMOŻLIWIA BEZPIECZNE PRZEMIESZCZANIE ODKURZACZA Z NAPEŁNIONYM FILTREM WODNYM ODKURZACZ PORUSZA SIĘ BARDZO LEKKO, BEZGŁOŚNIE I NIE POZOSTAWIA ŚLADÓW.

14 FUNKCJE MYCIE TWARDYCH POWIERZCHNI ZBIERANIE ROZLANYCH PŁYNÓW
PRANIE DYWANÓW, WYKŁADZIN I TAPICERKI

15 PRANIE DZIĘKI ZASTOSOWANIU POMPY O CIŚNIENIU 4 BARÓW, PRANIE TAPICERKI, DYWANÓW I WYKŁADZIN JEST SZYBKIE I BARDZO DOKŁADNE. DUŻA SIŁA SSĄCA POWODUJE, ŻE CZYSZCZONE POWIERZCHNIE BEZPOŚREDNIO PO PRANIU SĄ PRAWIE SUCHE.

16 MYCIE GŁADKICH POWIERZCHNI
ZA POMOCĄ ODPOWIEDNIEJ NASADKI MOŻNA SZYBKO I SPRAWNIE UMYĆ NA MOKRO DUŻE GŁADKIE POWIERZCHNIE. TUŻ PO MYCIU POWIERZCHNIE SĄ SUCHE.

17 MYCIE OKIEN I GLAZURY DZIĘKI TWIN TT MYCIE OKIEN I GLAZURY JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK SZYBKIE I ŁATWE TĘ FUNKCJĘ SZCZEGÓLNIE ŁATWO DOCENIĆ PRZY MYCIU DUŻYCH POWIERZCHNI.

18 ZBIERANIE ROZLANYCH PŁYNÓW
ODKURZACZ TWIN TT POZWALA NA SZYBKIE I DOKŁADNE ZBIERANIE ROZLANYCH PŁYNÓW, CO ZAPOBIEGNIE POWSTANIU PLAM NA WYKŁADZINACH I MEBLACH TAPICEROWANYCH.

19 KONIEC Z PRZYKRYMI ZAPACHAMI
ODKURZACZ TWIN TT POZWOLI ŁATWO UTRZYMAĆ W CZYSTOŚCI MIEJSCA , KTÓRE ODWIEDZA WASZ ULUBIENIEC. DZIĘKI UNIKALNEMU SYSTEMOWI FILTRACJI, PODCZAS ODKURZANIA NIE BĘDZIE NAM TOWARZYSZYŁ CHARAKTERYSTYCZNY PRZYKRY ZAPACH.

20 NAWILŻANIE DODATKOWĄ FUNKCJĄ TOWARZYSZĄCĄ SPRZĄTANIU ODKURZACZEM TWIN TT JEST NAWILŻANIE POMIESZCZEŃ. PRACUJĄCY ODKURZACZ NAWILŻA POWIETRZE Z WYDAJNOŚCIĄ 400ml/h

21 PRZECHOWYWANIE ZWARTA BUDOWA ODKURZACZA, POZIOMY I PIONOWY SYSTEM PARKOWANIA UŁATWIA PRZECHOWYWANIE SPRZĘTU.

22 NAGRODY I WYRÓŻNIENIA


Pobierz ppt "THOMAS TWIN TT AQUAFILTER"

Podobne prezentacje


Reklamy Google