Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uwaga! Nie przeznaczone dla obrażalskich facetów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uwaga! Nie przeznaczone dla obrażalskich facetów."— Zapis prezentacji:

1 Uwaga! Nie przeznaczone dla obrażalskich facetów

2 Córka pyta matkę: mamo, powiedz, dlaczego właściwie wyszłaś za tatę?. Matka na to spoglądając na ojca: Widzisz, nawet dziecko tego nie może zrozumieć

3 On w księgarni: Chciałbym kupić książkę: Mężczyzna absolutny władca. Na to sprzedawczyni: Przykro mi ale bajek nie sprzedajemy.

4 Ona : Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi On: Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkim tyłku? Ona Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy...

5 Kobieta urodziła dziecko. Niedługo po porodzie podchodzi do niej lekarz i zdenerwowany mówi: Muszę coś Pani powiedzieć o pani dziecku. Zdenerwowana kobieta pyta: czy stało się coś niedobrego? Lekarz: nie, tylko Pani dziecko jest nieco inne, jest hermafrodytą Zaskoczona kobieta na to: czym? Co to znaczy? Lekarz: Dziecko ma cechy mężczyzny i kobiety. Kobieta odetchnęła: Ach to dobrze, to znaczy, że ma penisa i mózg. "

6 Mąż wkurzony do żony: Wyobraź sobie, że ten nowy sąsiad z 8 piętra, powiedział mi, że spał ze wszystkimi kobietami z tego bloku poza jedną. Hmm... Zadumała się żona – to musi być ta Kowalska z 2-go

7 Dlaczego mężczyźni najchętniej żenią się z dziewicami? Bo trudno im znieść krytykę.

8 Dwie kobietki. Jedna pyta: Mówisz swojemu mężowi kiedy masz orgazm? Druga na to: Nie, wiesz on nie lubi kiedy zbyt często dzwonię do niego z biura

9 Adam do Ewy : Przysięgam, jesteś pierwszą kobietą, którą pokochałem !" Nie musisz przysięgać, zauważyłam to !"

10 Młoda żona po nocy poślubnej do swojego męża : Zrób kawę – no, chyba że tego też nie potrafisz "

11 Co powstanie ze skrzyzowania mężczyzny ze świnią ? Nic szczególnego – to świnia i to świnia

12 Jak facet wyobraża sobie romantyczny wieczór ? Mecz piłki nożnej przy blasku świec !

13 Dlaczego mózgi kobiet są tańsze od mózgów facetów? Bo są używane !

14 Mąż do żony : Co ty tam wyprawiasz ze swoją twarzą ?" Żona : Gdybym potrafiła coś rozbić z twarzami już dawno wyglądałbyś inaczej !"

15 Dlaczego mężczyźni mają dziurkę na końcu penisa ? Żeby mózg mógł się dotleniać.

16 Wasze dziecko to skóra zdjęta z tatusia !" Nie szkodzi, mimo to je kochamy !"

17 On i ona kłócą się. On : Nie potrzebuję cię, Są jeszcze inne kobiety – dużo takich ryb w stawie !" Ona : I co? Chcesz je złapać na tą małą wędeczkę ?!"

18 Bóg do Adama : mam dla ciebie dobrą i złą wiadomość, którą chcesz pierwszą usłyszeć ?" Dobrą !" odpowiada Adam. A więc," powiedział Bóg dostaniesz ode mnie dwie rzeczy: mózg i penisa..." A ta zła wiadomość ?" pyta Adam. Bóg na to: Niestety nie możesz ich używać jednocześnie."

19 Facet rozmawia z Bogiem : Panie, dlaczego dałeś kobietom takie piękne twarze ?" Żeby mężczyźni się w nich zakochiwali !" A dlaczego mają takie piękne ciała i delikatną skórę ?" Aby mężczyźni lubili je dotykać !" Ale, dlaczego uczyniłeś je takimi głupimi ?" Żeby mogły kochać facetów...."

20 Mężczyzna 1/3 życia spędza na wylegiwaniu się. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania się z nim.

21 Dlaczego mężczyźni są zwykle wyżsi od kobiet ? Jak w naturze, tam też chwasty są większe od kwiatów

22 Koniec

23


Pobierz ppt "Uwaga! Nie przeznaczone dla obrażalskich facetów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google