Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZYKŁADOWA PREZENTACJA Zagadnienia poruszane podczas kursu obsługi programu PowerPoint.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZYKŁADOWA PREZENTACJA Zagadnienia poruszane podczas kursu obsługi programu PowerPoint."— Zapis prezentacji:

1

2 PRZYKŁADOWA PREZENTACJA Zagadnienia poruszane podczas kursu obsługi programu PowerPoint

3 Możliwe jest zaliczenie zajęć na pierwszym spotkaniu !!! Należy stworzyć własną prezentację zawierającą wszelkie wymagane elementy oraz trochę inwencji twórczej... Należy stworzyć własną prezentację zawierającą wszelkie wymagane elementy oraz trochę inwencji twórczej... Serdecznie zapraszam do podjęcia próby- najgorsze, co się może zdarzyć, to konieczność uczestniczenia jednak w kursie i stworzenie prezentacji w terminie późniejszym! Serdecznie zapraszam do podjęcia próby- najgorsze, co się może zdarzyć, to konieczność uczestniczenia jednak w kursie i stworzenie prezentacji w terminie późniejszym!

4 Podstawowe wymagania odnośnie zawartości prezentacji w pełni automatyczne wyświetlanie slajdów w pełni automatyczne wyświetlanie slajdów spójność tematyczna oraz wizualna spójność tematyczna oraz wizualna treść powiązana treść powiązana wygląd slajdów w miarę jednolity i stworzony za pomocą wzorców wygląd slajdów w miarę jednolity i stworzony za pomocą wzorców wykorzystanie wszelkich możliwych dróg tworzenia atrakcyjnych slajdów wykorzystanie wszelkich możliwych dróg tworzenia atrakcyjnych slajdów zastosowanie ClipArt, WordArt, funkcji wstawiania elementów z innych plików, funkcji tworzenia mniejszych prezentacji wykorzystujących slajdy z głównej prezentacji (pokazy niestandardowe) należy przygotować się na rozwiązanie kilku zadanych przeze mnie problemów podczas prezentowania swoich dokonań

5 Należy pamiętać, że PowerPoint jest dziecinnie prosty, a dziecięca ciekawość i odwaga w poruszaniu się po programie są kluczem do poznania go od podszewki oraz do stworzenia ciekawego pokazu! To jest kolejny najzwyklejszy program okienkowy niczym szczególnym nie różniący się od Word i Excel!!! Milej zabawy!!! ???

6 Przykładowy wykres Możliwe też jest stworzenie różnymi drogami tabel i schematów na slajdzie...

7 Kilka dodatkowych informacji

8 ABSOLUTNIE ZABRONIONE JEST UŻYWANIE INTERNETU PODCZAS ZAJĘĆ ! CHAMSTWO I OSZUSTWO W TEJ KWESTII BĘDZIE KARANE USUNIĘCIEM Z KURSU PowerPoint ORAZ OCENĄ NIEDOSTATECZNĄ Z TEJ CZĘŚCI KURSU!!!

9

10 Podstawowe wymagania odnośnie zawartości prezentacji- RAZ JESZCZE w pełni automatyczne wyświetlanie slajdów w pełni automatyczne wyświetlanie slajdów spójność tematyczna oraz wizualna spójność tematyczna oraz wizualna treść powiązana treść powiązana wygląd slajdów w miarę jednolity i stworzony za pomocą wzorców wygląd slajdów w miarę jednolity i stworzony za pomocą wzorców wykorzystanie wszelkich możliwych dróg tworzenia atrakcyjnych slajdów wykorzystanie wszelkich możliwych dróg tworzenia atrakcyjnych slajdów zastosowanie ClipArt, WordArt, funkcji wstawiania elementów z innych plików, funkcji tworzenia mniejszych prezentacji wykorzystujących slajdy z głównej prezentacji (pokazy niestandardowe) należy przygotować się na rozwiązanie kilku zadanych przeze mnie problemów podczas prezentowania swoich dokonań


Pobierz ppt "PRZYKŁADOWA PREZENTACJA Zagadnienia poruszane podczas kursu obsługi programu PowerPoint."

Podobne prezentacje


Reklamy Google