Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy wiesz, że…? Nikt w Internecie nie jest anonimowy. Bez problemu można sprawdzić adres IP. Każdy twój ruch w Internecie jest zapisywany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy wiesz, że…? Nikt w Internecie nie jest anonimowy. Bez problemu można sprawdzić adres IP. Każdy twój ruch w Internecie jest zapisywany."— Zapis prezentacji:

1

2 Czy wiesz, że…? Nikt w Internecie nie jest anonimowy. Bez problemu można sprawdzić adres IP. Każdy twój ruch w Internecie jest zapisywany.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Autorzy obraźliwych wpisów na forach interne- towych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi (szczególnie o osobach publicznych). Udostępnienia danych z forów internetowych mogą żądać już nie tylko policja, prokuratura czy sąd. Takie prawo ma też każda osoba fizyczna i firma, które wykażą, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny (sygnatura akt: I OSK 1666/12).

15 Marta Chełkowska Katarzyna Drzażdżewska


Pobierz ppt "Czy wiesz, że…? Nikt w Internecie nie jest anonimowy. Bez problemu można sprawdzić adres IP. Każdy twój ruch w Internecie jest zapisywany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google