Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co wiesz… ?. Problem alkoholizmu dotyczy nas wszystkich i od nas samych zależy jego rozwiązanie. Alkoholizm to choroba i jak każda choroba wymaga leczenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co wiesz… ?. Problem alkoholizmu dotyczy nas wszystkich i od nas samych zależy jego rozwiązanie. Alkoholizm to choroba i jak każda choroba wymaga leczenia."— Zapis prezentacji:

1 Co wiesz… ?

2 Problem alkoholizmu dotyczy nas wszystkich i od nas samych zależy jego rozwiązanie. Alkoholizm to choroba i jak każda choroba wymaga leczenia. Proces ten jest długotrwały, wymagający wiele wysiłku, nie tylko od osób uzależnionych, ale także osób ich otaczających, a więc nas wszystkich. Rozmiary pijaństwa młodzieży stają się niebezpieczne dla kondycji zdrowotnej społeczeństwa. Zjawisko nadużywania alkoholu przez młodzież stało się tak powszechne, że nikogo już dziś nie szokują - niestety! - Pamiętać trzeba że to samo społeczeństwo przez propagowanie i utrwalanie kulturowych wzorców picia stwarza podstawy do występowania tego zjawiska.

3

4

5

6

7

8 WYKONALI : Uczniowie klasy IIa K.S. W.W.


Pobierz ppt "Co wiesz… ?. Problem alkoholizmu dotyczy nas wszystkich i od nas samych zależy jego rozwiązanie. Alkoholizm to choroba i jak każda choroba wymaga leczenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google