Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Badając wymaganie „Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych” stwierdzamy, że cała kadra jest zaangażowana w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Badając wymaganie „Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych” stwierdzamy, że cała kadra jest zaangażowana w."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 Badając wymaganie „Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych” stwierdzamy, że cała kadra jest zaangażowana w życie szkoły. Wszyscy oni współpracują między sobą przy realizacji procesów wychowawczych i edukacyjnych. Wspólne działania prowadzone są zarówno wśród wszystkich nauczycieli uczących w placówce jak i w gronie uczących w jednym oddziale. Każda zmiana dotycząca przebiegu procesów edukacyjnych, czyli planowanie, organizacja, realizacja, analiza i doskonalenie jest efektem ustaleń jakie wypracowuję oni między sobą. Wspólnie rozwiązują oni powstałe problemy wychowawcze jak i inne powstałe w wyniku pracy z dziećmi. Doskonalą także metody i formy współpracy między sobą. W przeprowadzeniu ewaluacji wewnętrznej pomagają sobie nawzajem. Doskonalą także własną pracę poprzez wymianę doświadczeń i poglądów. Wymaganie zostało zatem spełnione w stopniu wysokim. „Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych”

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19


Pobierz ppt "Badając wymaganie „Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych” stwierdzamy, że cała kadra jest zaangażowana w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google