Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Znani absolwenci SP 13 w Chorzowie Prezentacja multimedialna Michał Kmieć Kl. 5b Podkład muzyczny: Dni, których nie znamy wyk. Andrzej Lampert.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Znani absolwenci SP 13 w Chorzowie Prezentacja multimedialna Michał Kmieć Kl. 5b Podkład muzyczny: Dni, których nie znamy wyk. Andrzej Lampert."— Zapis prezentacji:

1 Znani absolwenci SP 13 w Chorzowie Prezentacja multimedialna Michał Kmieć Kl. 5b Podkład muzyczny: Dni, których nie znamy wyk. Andrzej Lampert

2 Monika Hojnisz Monika Hojnisz (ur. 27 sierpnia 1991 roku w Chorzowie) – Polska biatlonistka, reprezentantka kraju. Brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Nowym Mieście na Morawach, Mistrzyni Europy juniorów, srebrna oraz dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw świata juniorów. Brązowa medalistka mistrzostw świata juniorów w biathlonie letnim. Mistrzyni, srebrna i brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów w biathlonie letnim. Mistrzyni Polski seniorów i juniorów. Jej największym sukcesem jest brązowy medal w biegu ze startu wspólnego na 12,5 km Mistrzostw Świata w Nowym M i eście w 2013 r. Zawodniczka klubu UKS Lider Katowice. Jej starsza o cztery lata siostra – Patrycja – również jest biathlonistką.

3 Adam Kołodziejczyk Pierwsi członkowie klubu i medaliści: Justyna Staniek, Sylwia Wilczak, Dawid Potempa. Trener polskiej kadry seniorów w biathlonie.

4 Karol Smoląg Karol Smoląg w latach 2007- 2013 był związany z Grupą TVN SA - był dyrektorem działu relacji zewnętrznych TVN, rzecznikiem prasowym telewizji TVN i Grupy TVN oraz doradcą prezesa spółki TVN. Odpowiadał za PR, public affairs i CSR. Przed pracą dla TVN był rzecznikiem prasowym NBP.

5 Andrzej Lampert Andrzej "Endi" Lampert (ur. 2 października 1981 roku w Chorzowie) – polski wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer i współproducent muzyczny zespołu PIN. Andrzej Lampert w latach 1997-1998 został laureatem telewizyjnego programu Szansa na sukces. W latach 2000-2003 studiował w Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie śpiewu. W 2008 roku ukończył studia na wydziale wokalno-aktorskim (jako tenor) w Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie śpiewu Janusza Borowicza. Lampert nagrał piosenki do sitcomu Niania. Wziął również udział w dubbingu do animowanego filmu Auta, zaśpiewał tam piosenkę Route 66. Łącznie nagrał kilkadziesiąt albumów i singli.

6 Przyszli

7 znani

8 absolwenci?


Pobierz ppt "Znani absolwenci SP 13 w Chorzowie Prezentacja multimedialna Michał Kmieć Kl. 5b Podkład muzyczny: Dni, których nie znamy wyk. Andrzej Lampert."

Podobne prezentacje


Reklamy Google