Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

(na pewno nie z taką klasą). Klasa może być jak rodzina. Chociaż nie znamy się wszyscy długo, to i tak czujemy się dobrze w swoim towarzystwie. Kiedy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "(na pewno nie z taką klasą). Klasa może być jak rodzina. Chociaż nie znamy się wszyscy długo, to i tak czujemy się dobrze w swoim towarzystwie. Kiedy."— Zapis prezentacji:

1 (na pewno nie z taką klasą)

2 Klasa może być jak rodzina. Chociaż nie znamy się wszyscy długo, to i tak czujemy się dobrze w swoim towarzystwie. Kiedy mamy problemy, staramy się je rozwiązywać wspólnie, jak w rodzinie.

3 Integracja to ważna rzecz. Potrafimy się zorganizować i urządzać świetne wycieczki, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

4 Jednoczą nas nawet zwykłe zabawy, takie jak na przykład lemon challenge. Chodziło 0 to, aby każdy z nas zjadł całą cytrynę. Mieliśmy w ten sposób przezwyciężyć swoje słabości.

5 Nawet zwyczajny w.f. może okazać się dobrym sposobem na zintegrowanie się i wspólną zabawę.

6 Nieważne, że scenariusz był dopracowywany tuż przed przedstawieniem. Najważniejsze jest to, że nam się udało, bo robiliśmy to wspólnie.

7 Myślę, że nasza klasa pod względem organizacji i wspólnego działania jest wzorem do naśladowania. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie do niej.

8 Dziękuję za uwagę! Magda Twardy


Pobierz ppt "(na pewno nie z taką klasą). Klasa może być jak rodzina. Chociaż nie znamy się wszyscy długo, to i tak czujemy się dobrze w swoim towarzystwie. Kiedy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google