Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

URZĘDNICY Czyli wstęp do betonologii... Co robi urzędnik jak się przewróci? Wyciąga ręce z kieszeni. Dlaczego urzędnicy noszą okulary? Żeby się we śnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "URZĘDNICY Czyli wstęp do betonologii... Co robi urzędnik jak się przewróci? Wyciąga ręce z kieszeni. Dlaczego urzędnicy noszą okulary? Żeby się we śnie."— Zapis prezentacji:

1

2 URZĘDNICY Czyli wstęp do betonologii...

3 Co robi urzędnik jak się przewróci? Wyciąga ręce z kieszeni. Dlaczego urzędnicy noszą okulary? Żeby się we śnie nie ukłuć w oko.

4 Bo nie ma orkiestry, która by tak wolno grała. Kto się pierwszy ruszy przegrywa. Dlaczego urzędnicy nie umieją tańczyć? Jak gra się w urzędnicze bierki?

5 Trzech w biurze i jeden pracuje? Dwóch urzędników i jeden wentylator. Jak jest różnica między terrorystą, a urzędnikiem? Terroryści mają sympatyków.

6 Który z dni tygodnia jest dla urzędnika najbardziej pracowity? Poniedziałek, bo w poniedziałek musi wyrwać aż dwie kartki z kalendarza.

7 Siedzi urzędnik w biurze. Nagle pojawia się złota rybka i mówi, że spełni jego 3 życzenia. Chciałbym się znaleźć na wyspie, leżeć na plaży pod palmami w promieniach słońca... Pyk! I jest już na wyspie. Teraz chcę mieć tu dom z widokiem na morze. Pyk! Następne życzenie się spełniło. Teraz życzę sobie, abym nigdy więcej nie musiał pracować, nie miał stresów, tylko spokój i wypoczynek! Pyk i z powrotem znalazł się w biurze.

8


Pobierz ppt "URZĘDNICY Czyli wstęp do betonologii... Co robi urzędnik jak się przewróci? Wyciąga ręce z kieszeni. Dlaczego urzędnicy noszą okulary? Żeby się we śnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google