Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O mnie Iluzja Militaria Wyjście Rada Miasta. Cześć! Jestem Igor, nazywam się Ciechanowski. Mieszkam w Koninie i jestem uczniem Trzeciego Gimnazjum na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O mnie Iluzja Militaria Wyjście Rada Miasta. Cześć! Jestem Igor, nazywam się Ciechanowski. Mieszkam w Koninie i jestem uczniem Trzeciego Gimnazjum na."— Zapis prezentacji:

1 O mnie Iluzja Militaria Wyjście Rada Miasta

2 Cześć! Jestem Igor, nazywam się Ciechanowski. Mieszkam w Koninie i jestem uczniem Trzeciego Gimnazjum na Chorzniu.Bardzo lubię spotykać się z moimi przyjaciółmi i wraz z nimi wariować ! Menu

3 Sztuka iluzji - gałąź sztuki estradowej, w której środki wyrazu artystycznego tworzone są w oparciu o umiejętności wywoływania zjawisk pozornie sprzecznych z prawami fizyki, przy zastosowaniu różnorakich sposobów odwracania uwagi widzów od właściwych działań artysty, szczególnie poprzez zakłócenie logicznego wnioskowania z sugerowanych przez artystę czynności. Menu Iluzja jest niezwykle ważnym elementem mojego życia.Zacząłem się nią interesować w wieku 9 lat, gdy pierwszy raz ujrzałem pokaz iluzjonistyczny w telewizji.Byłem oczarowany i pragnąłem poznać wszystkie magiczne sekrety.. Obecnie jestem najmłodszym iluzjonistą w Polsce :)

4 Menu Zapraszam do obejrzenia mojego krótkiego filmu ! (Kliknij,aby odtworzyć)

5 Menu Bieganie,skakanie,wspinaczka.. To co lubię najbardziej Pociąga mnie ekstremalny styl życia który pozwala mi odciąć się od codziennej monotonii... Szczególną sympatią darzę Paintball, który jest strategiczną grą zespołową,z wykorzystaniem replik broni na kule wypełnione farbą.

6 Młodzieżowa Rada Miasta Konina to grupa młodzieży, która chce mieć wpływ na rzeczy dziejące się w naszym Mieście. W ten sposób młodzież uczy się samorządności i podejmowania trudnych decyzji,które będą miały wpływ na życie młodzieży w Koninie. Menu


Pobierz ppt "O mnie Iluzja Militaria Wyjście Rada Miasta. Cześć! Jestem Igor, nazywam się Ciechanowski. Mieszkam w Koninie i jestem uczniem Trzeciego Gimnazjum na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google