Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa dłużej niż 14 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 30 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 2 miesiące Gdy wolontariat trwa dłużej niż pół roku

4 Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa dłużej niż 14 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 30 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 2 miesiące Gdy wolontariat trwa dłużej niż pół roku

5 Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa dłużej niż 14 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 30 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 2 miesiące Gdy wolontariat trwa dłużej niż pół roku

6 Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa dłużej niż 14 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 30 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 2 miesiące Gdy wolontariat trwa dłużej niż pół roku

7 Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa dłużej niż 14 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 30 dni Gdy wolontariat trwa dłużej niż 2 miesiące Gdy wolontariat trwa dłużej niż pół roku

8 21 kwietnia 12 czerwca 17 października 5 grudnia Kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza?

9 21 kwietnia 12 czerwca 17 października 5 grudnia Kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza?

10 21 kwietnia 12 czerwca 17 października 5 grudnia Kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza?

11 21 kwietnia 12 czerwca 17 października 5 grudnia Kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza?

12 21 kwietnia 12 czerwca 17 października 5 grudnia Kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza?

13 Bezinteresowny Darmowy Dobrowolny Pomagający Co oznacza łacińskie słowo voluntarius, od którego pochodzi polski odpowiednik,,wolontariusz?

14 Bezinteresowny Darmowy Dobrowolny Pomagający Co oznacza łacińskie słowo voluntarius, od którego pochodzi polski odpowiednik,,wolontariusz?

15 Bezinteresowny Darmowy Dobrowolny Pomagający Co oznacza łacińskie słowo voluntarius, od którego pochodzi polski odpowiednik,,wolontariusz?

16 Bezinteresowny Darmowy Dobrowolny Pomagający Co oznacza łacińskie słowo voluntarius, od którego pochodzi polski odpowiednik,,wolontariusz?

17 Bezinteresowny Darmowy Dobrowolny Pomagający Co oznacza łacińskie słowo voluntarius, od którego pochodzi polski odpowiednik,,wolontariusz?

18 2009 2010 2011 2012 Który rok został obwołany Europejskim Rokiem Wolontariatu?

19 2009 2010 2011 2012 Który rok został obwołany Europejskim Rokiem Wolontariatu?

20 2009 2010 2011 2012 Który rok został obwołany Europejskim Rokiem Wolontariatu?

21 2009 2010 2011 2012 Który rok został obwołany Europejskim Rokiem Wolontariatu?

22 2009 2010 2011 2012 Który rok został obwołany Europejskim Rokiem Wolontariatu?

23 Żonkile Dęby Tulipany Róże Jakie rośliny sadzi się podczas ogólnopolskiej akcji, Pola Nadziei, której celem jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie lokalnych hospicjów?

24 Żonkile Dęby Tulipany Róże Jakie rośliny sadzi się podczas ogólnopolskiej akcji, Pola Nadziei, której celem jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie lokalnych hospicjów?

25 Żonkile Dęby Tulipany Róże Jakie rośliny sadzi się podczas ogólnopolskiej akcji, Pola Nadziei, której celem jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie lokalnych hospicjów?

26 Żonkile Dęby Tulipany Róże Jakie rośliny sadzi się podczas ogólnopolskiej akcji, Pola Nadziei, której celem jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie lokalnych hospicjów?

27 Żonkile Dęby Tulipany Róże Jakie rośliny sadzi się podczas ogólnopolskiej akcji, Pola Nadziei, której celem jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie lokalnych hospicjów?

28 Inna nazwa wolontariatu europejskiego Wolontariat z wykorzystaniem Internetu Działania wolontariackie w obszarze edukacji Nazwa ogólnopolskiej akcji wolontariackiej Co to jest e-wolontariat?

29 Inna nazwa wolontariatu europejskiego Wolontariat z wykorzystaniem Internetu Działania wolontariackie w obszarze edukacji Nazwa ogólnopolskiej akcji wolontariackiej Co to jest e-wolontariat?

30 Inna nazwa wolontariatu europejskiego Wolontariat z wykorzystaniem Internetu Działania wolontariackie w obszarze edukacji Nazwa ogólnopolskiej akcji wolontariackiej Co to jest e-wolontariat?

31 Inna nazwa wolontariatu europejskiego Wolontariat z wykorzystaniem Internetu Działania wolontariackie w obszarze edukacji Nazwa ogólnopolskiej akcji wolontariackiej Co to jest e-wolontariat?

32 Inna nazwa wolontariatu europejskiego Wolontariat z wykorzystaniem Internetu Działania wolontariackie w obszarze edukacji Nazwa ogólnopolskiej akcji wolontariackiej Co to jest e-wolontariat?

33 5 % Polaków 30 % Polaków 58 % Polaków 75 % Polaków Według danych z 2012 roku jakiekolwiek działania o charakterze wolontariackim podjęło:

34 5 % Polaków 30 % Polaków 58 % Polaków 75 % Polaków Według danych z 2012 roku jakiekolwiek działania o charakterze wolontariackim podjęło:

35 5 % Polaków 30 % Polaków 58 % Polaków 75 % Polaków Według danych z 2012 roku jakiekolwiek działania o charakterze wolontariackim podjęło:

36 5 % Polaków 30 % Polaków 58 % Polaków 75 % Polaków Według danych z 2012 roku jakiekolwiek działania o charakterze wolontariackim podjęło:

37 5 % Polaków 30 % Polaków 58 % Polaków 75 % Polaków Według danych z 2012 roku jakiekolwiek działania o charakterze wolontariackim podjęło:

38 Płonąca świeca otoczona drutem kolczastym Dwoje dzieci trzymające się za ręce Wielobarwna tęcza Serce zamknięte w klatce Jaki symbol znajduje się w logo Amnesty International, organizacji zajmującej się walką z łamaniem praw człowieka na całym świecie?

39 Płonąca świeca otoczona drutem kolczastym Dwoje dzieci trzymające się za ręce Wielobarwna tęcza Serce zamknięte w klatce Jaki symbol znajduje się w logo Amnesty International, organizacji zajmującej się walką z łamaniem praw człowieka na całym świecie?

40 Płonąca świeca otoczona drutem kolczastym Dwoje dzieci trzymające się za ręce Wielobarwna tęcza Serce zamknięte w klatce Jaki symbol znajduje się w logo Amnesty International, organizacji zajmującej się walką z łamaniem praw człowieka na całym świecie?

41 Płonąca świeca otoczona drutem kolczastym Dwoje dzieci trzymające się za ręce Wielobarwna tęcza Serce zamknięte w klatce Jaki symbol znajduje się w logo Amnesty International, organizacji zajmującej się walką z łamaniem praw człowieka na całym świecie?

42 Płonąca świeca otoczona drutem kolczastym Dwoje dzieci trzymające się za ręce Wielobarwna tęcza Serce zamknięte w klatce Jaki symbol znajduje się w logo Amnesty International, organizacji zajmującej się walką z łamaniem praw człowieka na całym świecie?

43 Polska Akcja Humanitarna Stowarzyszenie Jeden Świat Polska Fundacja im. Roberta Schumana Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Która z organizacji NIE prowadzi działań z zakresu wolontariatu zagranicznego?

44 Polska Akcja Humanitarna Stowarzyszenie Jeden Świat Polska Fundacja im. Roberta Schumana Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Która z organizacji NIE prowadzi działań z zakresu wolontariatu zagranicznego?

45 Polska Akcja Humanitarna Stowarzyszenie Jeden Świat Polska Fundacja im. Roberta Schumana Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Która z organizacji NIE prowadzi działań z zakresu wolontariatu zagranicznego?

46 Polska Akcja Humanitarna Stowarzyszenie Jeden Świat Polska Fundacja im. Roberta Schumana Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Która z organizacji NIE prowadzi działań z zakresu wolontariatu zagranicznego?

47 Polska Akcja Humanitarna Stowarzyszenie Jeden Świat Polska Fundacja im. Roberta Schumana Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Która z organizacji NIE prowadzi działań z zakresu wolontariatu zagranicznego?

48 Osoba, która po raz pierwszy zostaje wolontariuszem Osoba, która ofiarowuje coś na cele społeczne Osoba odpowiedzialna za fundusze uzyskane w trakcie zbiórki pieniędzy Osoba organizująca ekipę wolontariuszy Kto to jest donator?

49 Osoba, która po raz pierwszy zostaje wolontariuszem Osoba, która ofiarowuje coś na cele społeczne Osoba odpowiedzialna za fundusze uzyskane w trakcie zbiórki pieniędzy Osoba organizująca ekipę wolontariuszy Kto to jest donator?

50 Osoba, która po raz pierwszy zostaje wolontariuszem Osoba, która ofiarowuje coś na cele społeczne Osoba odpowiedzialna za fundusze uzyskane w trakcie zbiórki pieniędzy Osoba organizująca ekipę wolontariuszy Kto to jest donator?

51 Osoba, która po raz pierwszy zostaje wolontariuszem Osoba, która ofiarowuje coś na cele społeczne Osoba odpowiedzialna za fundusze uzyskane w trakcie zbiórki pieniędzy Osoba organizująca ekipę wolontariuszy Kto to jest donator?

52 Osoba, która po raz pierwszy zostaje wolontariuszem Osoba, która ofiarowuje coś na cele społeczne Osoba odpowiedzialna za fundusze uzyskane w trakcie zbiórki pieniędzy Osoba organizująca ekipę wolontariuszy Kto to jest donator?

53


Pobierz ppt "Kiedy według Ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie konieczne jest zawarcie z wolontariuszem porozumienia o wolontariacie? Gdy wolontariat trwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google