Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła to nie tylko nauka! 

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła to nie tylko nauka! "— Zapis prezentacji:

1 Szkoła to nie tylko nauka! 

2 Najlepsza klasa w tym roczniku!
Klasa Id to grupa uczniów składająca się z dwóch profili. Biologiczno-chemiczna i sportowo-turystyczna to idealne połączenia sprytnych osiłków i zwariowanych kujonów. Pasujemy do siebie pod każdym względem. Mimo że znamy się dopiero dwa miesiące, to sprawiamy wrażenie, jakbyśmy się znali od zawsze.

3 Ślubowanie godne królów!
Tak się bawi Id!

4 Wycieczka do kina-Kłodzko.
Razem z klasą 1c wybraliśmy się do kina na film pt. „Riddick”. Oczywiście po seansie wszyscy udaliśmy się do galerii, aby coś zjeść. Dziewczyny wpadły w szał zakupów. Tak więc było lekkie opóźnienie… Niestety, wyjazd odbył się bez większych afer  Spóźnialskie

5 Festiwal Nauki to jest to!
Nasza klasa słuchała uważnie wszystkiego, co chcieli przekazać nam wykładowcy. Widać to zresztą na zdjęciach. Najciekawsze były zajęcia z chemii.

6 A i tak najlepsze są przerwy!!!
Odpoczywamy przed kolejną lekcją. No i jemy przede wszystkim. Podryw dobra rzecz. 

7 Spływ w Bardzie Dobre rady instruktora przydały się wszystkim .Nikt nie wypadł z pontonu. Jako pierwsza przybyła grupa w składzie: Karolina Nęcka, Sandra Nowak, Asia Orzech, Armand Sromek, Łukasz Ogonowski, Piotr Lach. Było bardzo ciekawie i wesoło. Mieliśmy okazję spędzić razem miło czas 

8 Nauka też musi być! Pilnie uczymy się na lekcji edb .Zgłaszamy się do odpowiedzi .Rozwiązujemy matematyczne łamigłówki.

9 Lekcja wychowania fizycznego
Zazwyczaj nasza klasa ćwiczy sumiennie, ale od czasu do czasu lubimy się pobawić 

10 Ale ogólnie jesteśmy nieźle pokręceni :)

11 Mimo że jesteśmy zabawni, to mamy również swoje ambicje i pasje
Mimo że jesteśmy zabawni, to mamy również swoje ambicje i pasje. Część z nas realizuje się w sporcie (piłka nożna , kolarstwo, taniec towarzyski , taniec współczesny , street workout , tenis), inni poświęcają swój wolny czas zwierzętom , a niektórzy są wolontariuszami.

12 Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji.
Mam nadzieję, że się Państwu podobało. Joanna Orzech Id


Pobierz ppt "Szkoła to nie tylko nauka! "

Podobne prezentacje


Reklamy Google