Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła to nie tylko nauka!. Najlepsza klasa w tym roczniku! Klasa Id to grupa uczniów składająca się z dwóch profili. Biologiczno-chemiczna i sportowo-

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła to nie tylko nauka!. Najlepsza klasa w tym roczniku! Klasa Id to grupa uczniów składająca się z dwóch profili. Biologiczno-chemiczna i sportowo-"— Zapis prezentacji:

1 Szkoła to nie tylko nauka!

2 Najlepsza klasa w tym roczniku! Klasa Id to grupa uczniów składająca się z dwóch profili. Biologiczno-chemiczna i sportowo- turystyczna to idealne połączenia sprytnych osiłków i zwariowanych kujonów. Pasujemy do siebie pod każdym względem. Mimo że znamy się dopiero dwa miesiące, to sprawiamy wrażenie, jakbyśmy się znali od zawsze.

3 Ślubowanie godne królów! Tak się bawi Id!

4 Wycieczka do kina-Kłodzko. Razem z klasą 1c wybraliśmy się do kina na film pt. Riddick. Oczywiście po seansie wszyscy udaliśmy się do galerii, aby coś zjeść. Dziewczyny wpadły w szał zakupów. Tak więc było lekkie opóźnienie… Niestety, wyjazd odbył się bez większych afer Spóźnialskie

5 Festiwal Nauki to jest to! Nasza klasa słuchała uważnie wszystkiego, co chcieli przekazać nam wykładowcy. Widać to zresztą na zdjęciach. Najciekawsze były zajęcia z chemii.

6 A i tak najlepsze są przerwy!!! Odpoczywamy przed kolejną lekcją. Podryw dobra rzecz. No i jemy przede wszystkim.

7 Spływ w Bardzie Dobre rady instruktora przydały się wszystkim.Nikt nie wypadł z pontonu. Jako pierwsza przybyła grupa w składzie: Karolina Nęcka, Sandra Nowak, Asia Orzech, Armand Sromek, Łukasz Ogonowski, Piotr Lach. Było bardzo ciekawie i wesoło. Mieliśmy okazję spędzić razem miło czas

8 Nauka też musi być ! Pilnie uczymy się na lekcji edb.Zgłaszamy się do odpowiedzi.Rozwiązujemy matematyczne łamigłówki.

9 Lekcja wychowania fizycznego Zazwyczaj nasza klasa ćwiczy sumiennie, ale od czasu do czasu lubimy się pobawić

10 Ale ogólnie jesteśmy nieźle pokręceni :)

11 Mimo że jesteśmy zabawni, to mamy również swoje ambicje i pasje. Część z nas realizuje się w sporcie (piłka nożna, kolarstwo, taniec towarzyski, taniec współczesny, street workout, tenis), inni poświęcają swój wolny czas zwierzętom, a niektórzy są wolontariuszami.

12 Dziękuję za obejrzenie mojej prezentacji. Mam nadzieję, że się Państwu podobało. Joanna Orzech Id


Pobierz ppt "Szkoła to nie tylko nauka!. Najlepsza klasa w tym roczniku! Klasa Id to grupa uczniów składająca się z dwóch profili. Biologiczno-chemiczna i sportowo-"

Podobne prezentacje


Reklamy Google