Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Biegi na orientację Bno to niezwykle ciekawy sport. W biegu na orientację trzeba myśleć i umieć orientować się w terenie. Ten sport polega na pokonaniu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Biegi na orientację Bno to niezwykle ciekawy sport. W biegu na orientację trzeba myśleć i umieć orientować się w terenie. Ten sport polega na pokonaniu."— Zapis prezentacji:

1

2 Biegi na orientację Bno to niezwykle ciekawy sport. W biegu na orientację trzeba myśleć i umieć orientować się w terenie. Ten sport polega na pokonaniu trasy w jak najkrótszym czasie i zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych.

3 Od ilu lat biegamy? -Aleksandra Pluta od 2 klasy -Zuzanna Wielebska od 3 klasy

4 Nasz klub

5 Nasze największe osiągnięcia ALEKSANDRA PLUTA – 1 MIEJSCE W WIERUSZOWIE, ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ DO KADRY WIELKOPOLSKI ZUZANNA WIELEBSKA- 1 MIEJSCE W BOROWICACH, 4 MIEJSCE NA PUCHARZE NAJMŁODSZYCH- CZŁOPA

6 Nasi przyjaciele z klubu

7 Nasz trener

8

9 Przy okazji zwiedzamy wiele ciekawych miejsc, takich jak: Berlin Jelenia Góra Stadion we Wrocławiu Pomorze Jura Krakowsko-Częstochowska I wiele, wiele innych

10 I troszkę wspomnień…

11

12

13


Pobierz ppt "Biegi na orientację Bno to niezwykle ciekawy sport. W biegu na orientację trzeba myśleć i umieć orientować się w terenie. Ten sport polega na pokonaniu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google