Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KN Inżynierii Powierzchni Powierzchnia Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KN Inżynierii Powierzchni Powierzchnia Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej."— Zapis prezentacji:

1 KN Inżynierii Powierzchni Powierzchnia Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

2 O Kole… Opiekun Koła: dr inż. Agnieszka Kopia Członkowie 22 osoby studenci II, III, IV i V rok kierunków Inżynieria Materiałowa i Metalurgia. - przewodniczący : Monika Solecka (solecka.monika@gmail.com) - z-za przewodniczącego : Jarosław Szelc (jarek.szelc@gmail.com) - skarbnik : Monika Kubala (monikakubala@gmail.com)

3 Czym się zajmujemy? Seminaria naukowo techniczne w Instytutach Naukowych w Krakowie. Organizujemy wycieczki naukowe do Zakładów Colorex, HMS Niepołomice, Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu oraz Centrum Laserowego w Kielcach celem zapoznania się z nowoczesnymi technikami nanoszenia powłok jak również urządzeniami i metodami badawczymi. Spotkania integracyjne pracowników naszego Wydziału z członkami Koła. Czynnie uczestniczymy w Dniach Otwartych naszej Uczelni oraz Festiwalu Nauki.

4 Działalność Koła Tematyka badawcza realizowana w ramach działalności Koła w roku akademickim 2010/2011: Cienkie warstwy metaliczne Warstwy tlenkowe o własnościach katalitycznych. Warstwy biozgodne na tytanie i poliuretanie. Galwanotechnika.

5 Działalność Koła Uczestnictwo w Dnia Otwartych naszej Uczelni i Festiwalu Nauki Indywidualne prace badawcze prowadzone u opiekuna naukowego Spotkania integracyjne i zajęcia praktyczne w Laboratoriach i Zakładach Pracy

6 Osiągnięcia i ważniejsze wydarzenia Co roczne seminaria naukowe na którym specjaliści z zakresu Inżynierii Powierzchni prezentują wyniki swoich badań. Tegoroczne zatytułowane: Warstwy specjalne. Prezentacja referatów na Studenckiej Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w sekcji Metaloznawstwa i Inżynierii Powierzchni. Obóz naukowo- integracyjny.

7 Kontakt www.tempus.metal.agh.edu.pl/knip e-mail: solecka.monika@gmail.com D ołącz do nas !


Pobierz ppt "KN Inżynierii Powierzchni Powierzchnia Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google